Високобілкові гейнери

(16)

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Високобілкові Гейнер У СПОРТИВНОМУ ХАРЧУВАННЯ

Високобілкові гейнери мають підвищений вміст білка. Співвідношення білків до вуглеводів в них від 1: 2 до 1: 1. Високобілковий Гейнер призначений для професійних спортсменів і сприяє ефективному нарощуванню м'язової маси і відновленню після напружених тренінгів.

Ефекти високобілкового гейнера

У складі цього продукту вуглеводи є джерелом енергії, а білки - будівельним матеріалом для м'язів. Високобілковий Гейнер допомагає:

 • істотно прискорити темпи приросту м'язової маси;
 • дати більшу продуктивність на тренінгу і відсунути наступ м'язової втоми;
 • отримати відчутний ефект пампинга.

Склад і рекомендації щодо застосування високобілкових гейнери

Вартість даного продукту досить висока, що визначається вартістю білка, що входить до складу. Виробники використовують в гейнерах різні види протеїну, тому бажано вивчити склад, визначити основний вид білка, так як за цим фактором рекомендації щодо застосування високобілкових гейнери можуть відрізнятися.

Зазвичай гейнери збагачуються вітамінами і мінералами, але також випускаються високобілкові гейнери без "зайвих" інгредієнтів. В цьому випадку потрібно приймати вітамінний комплекс додатково.

Деякі види даної добавки містять креатин моногідрат, таурин і Омега-3, необхідні для успішного синтезу білка і процесів розщеплення жирів, важливих для «сушки».

При виборі гейнера необхідно враховувати не тільки поставлені цілі, але і конституцію власного тіла. Високобілковий Гейнер рекомендують людям з ендоморфним будовою (схильним до набору ваги). Для нарощування маси їм потрібно менше вуглеводів, ніж єктоморфам (худим). Також цей вид гейнери проявляє хорошу дію у атлетів з великим досвідом, з уже сформованою мускулатурою. У їхньому випадку високобілковий Гейнер відновлює м'язову тканину, запобігає її руйнування і сприяє прискореному білкового синтезу.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити високобілкові гейнери відомих виробників. Наші консультанти завжди готові дати інформацію про цікаві для Вас товари: по виробникам, складу і вживання.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Високобілкові гейнери
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Високобілкові гейнери по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно