Universal Nutrition

(39)
Universal Nutrition
419 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Universal Nutrition - в пошуках ідеального спортивного харчування

Все більше людей прагне зберегти і зміцнити своє здоров'я за допомогою фізичних тренувань, активного способу життя. Але при регулярних інтенсивних заняттях організм потребує особливої підтримки. Надати йому таку здатне спеціально розроблене спортивне харчування. Вміщені в ньому білок, вітаміни, мінерали та амінокислоти - це ті речовини, яких потребує кожна людина і особливо ті, хто відчуває високі фізичні навантаження.

Продукція компанії Юніверсал Нутришн - це дієтичні комплекси високої якості, що створюються колективом вчених, лікарів та спортсменів, об'єднаних однією метою. Оснащені інноваційним обладнанням і технологіями, вони зуміли розробити продукцію, яка зацікавить як професіоналів, так і людей, що піклуються про своє здоров'я і тих, кому доводиться випробовувати високі фізичні навантаження або виконувати складну розумову роботу. Якщо ви ще не знайшли ефективні харчові добавки, то зверніть увагу на суміші американського виробника. Вони допоможуть вам позбавитися від зайвого жиру, отримати ідеальну фігуру, стати сильніше і витривалішими.

Лінійка продукції Юніверсал Нутришн

Спортивне харчування американського виробника на сучасному ринку представлено практично усіма товарними групами, включаючи:

  • амінокислоти і креатин;
  • протеїни і гейнери;
  • вітамінно-мінеральні комплекси.

Всього в асортименті компанії понад півтори сотні найменувань продукції. Серед них особливою популярністю у споживачів користуються амінокислоти серії Amino і препарат з анаболической формулою Animal Pak, затребуваний любителями бодібілдингу протягом 20 останніх років. Він як і раніше займає перші позиції серед продуктів, що підвищують інтенсивність і ефективність тренувань.

Спортивне харчування Universal Nutrition: найпопулярніші добавки

Найбільш популярними серед продуктів категорії амінокислотних комплексів є следующе добавки:

Amino 2700 - це збалансований комплекс амінокислот, в складі якого міститься концентрована суміш з 18 амінокислот у L-формі. Саме L-форма амінокислот засвоюється організмом найбільш повно. Сировиною для створення даного комплексу є сироватковий білок - легкозасвоюваний концентрат. Крім того, склад комплексу збагачений вітаміном B6.

Uni-Liver - спортивне харчування Universal Nutrition у вигляді амінокислотного комплексу, сировиною для якого служить кров'яна сироватка тваринного походження. Комплекс складається з трьох незамінних амінокислот BCAA і харчових ферментів. Склад комплексу багатий на протеїн, вітаміни A, D, K і E, містить повний набір вітамінів групи B, а також вітамін С. Крім того, склад збагачений залізом, медьбю, цинком, хромом, селеном, кобальтом, молібденом, магнієм, марганцем, калієм, фосфором і кальцієм. Продукт не містить жиру, вологи і сполучних тканин.

BCAA Pro - якісна аминокислотная добавка з предтреніровочную ефектом, до складу якої входять три базові амінокислоти: лейцин, ізолейцин і валін у відповідних пропорціях 2: 1: 1. Склад продукту збагачений вітаміном B6.

Universal BCAA Stack - комплекс амінокислот з розгалуженою мережею: лейцин, ізолейцин, валін в пропорціях 2: 1: 1 в поєднанні з глютамином. Дане спортивне харчування Universal Nutrition сприяє швидкому відновленню м'язів і надає антикатаболический ефект.

Переваги добавок Universal Nutrition

Будучи головним виробником спортивних добавок в Америці, Universal Nutrition піклується про своїх клієнтів і намагається запропонувати їм продукцію високої якості за конкурентними цінами. Розуміючи, що люди, що вживають дієтичні продукти, хочуть зробити своє харчування більш здоровим, компанія пропонує їм надійність та інновації.

До переваг бренду Юніверсал Нутришн також відносяться:

  • удосконалення продуктів за рахунок розробки нових рецептів і впровадження інноваційних технологій;
  • широкий асортимент добавок для вирішення різнобічних завдань;
  • гідний рівень обслуговування клієнтів;
  • використання виключно натуральних компонентів при виготовленні продукції.

Всі 30 років своєї діяльності компанія є лідером на ринку дієтичного харчування США і зарекомендувала себе як надійного і перевіреного виробника.

Купити продукцію бренду Universal Nutrition пропонує своїм клієнтам інтернет-магазин FITNUTRITION. У наших каталогах спортивне харчування цієї компанії представлено різними лінійками, що дозволить вам підібрати продукт під конкретну задачу. Оформити замовлення можна онлайн або, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.