Swanson

(118)
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Swanson – американський виробник харчових добавок

Swanson Health Products (SHP, часто просто Swanson) — американська інтернет-маркетингова компанія зі штаб-квартирою у м. Фарго (штат Північна Дакота), що виробляє та продає за каталогами харчові добавки.

Компанія Swanson представляє на своєму сайті тисячі продуктів: вітаміни, мінерали, натуральні харчові добавки, а також косметичні продукти.

Історія компанії Swanson

Леланд Свансен (Leland Swanson), майбутній засновник компанії, любив грати в гольф, але артрит, що розвивався в нього, загрожував поставити хрест на улюбленому занятті. Лікарі не змогли покращити його стан, і Свансен, вивчаючи інші методи лікування, захопився харчовими добавками.

Леланд почав з вітаміну Е, замовивши його в одному з перших магазинів харчових добавок в Америці. Його знання про здорове харчування та натуральні продукти розширювалися, захоплення харчовими добавками зміцнювалося. У 1968 році Свансен замовляв досить широкий асортимент добавок і почав думати, щоб замовляти їх оптом. Не тільки для того, щоб заощадити, але й ділитися своїм досвідом з іншими і, можливо, заробити на цьому.

Оптове замовлення вітаміну Е та платна реклама в журналі були початком продажів поштою. Окрилений першим успіхом, Леланд замовив для перепродажу інші харчові добавки та продукти, склав невеликий каталог та розіслав його потенційним покупцям. Так 1969 року народилася компанія Swanson Health Products.

Сьогодні SHP має великі виробничі площі, дилерські центри в Америці та інших країнах. За результатами щорічних опитувань у 2011-2015 роках, у яких брали участь понад десять тисяч споживачів, компанія Swanson Health Products була визнана брендом №1 у рейтингах інтернет-брендів та інтернет-продавців США.

Більше півстоліття компанія залишається вірною меті, сформульованої її засновником: «надавати кращі у світі харчові добавки за найнижчими цінами з неперевершеним та чесним обслуговуванням клієнтів».

Вітаміни Swanson

Компанія Swanson Health Products пишається преміальною якістю своїх продуктів, яка базується на найкращих, перевірених інгредієнтах та постійній роботі з удосконалення складу та технології виробництва.

Асортимент продукції Swanson налічує сотні різних найменувань: вітаміни та мінерали, лікарські трави, натуральні та органічні продукти для здорового харчування, добавки для спорту та фітнесу, засоби особистої гігієни та косметика, ароматичні олії та навіть харчові добавки для домашніх тварин.

Спектр спортивного харчування Swanson

Спортивне харчування від Swanson включає харчові добавки, які забезпечують поповнення поживних речовин, покращення м'язового рельєфу та фігури в цілому, підвищення ефективності тренувального процесу та прискорення відновлення після нього, поліпшення спортивних результатів. До цієї категорії входять:

  • протеїнові добавки, амінокислоти;
  • жироспалювачі;
  • гейнери;
  • окремі вітаміни та мінерали, мультивітамінні та вітамінно-мінеральні комплекси;
  • предтреники;
  • тестобустери;
  • добавки для суглобів та ін.

У такому широкому асортименті якісних спортивних добавок кожен атлет, бодібілдер або просто людина активного способу життя знайде продукти, які допоможуть досягти своєї мети.

Купити спортивне харчування Swanson

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість придбати якісне американське спортивне харчування Swanson за доступними цінами. У нашому каталозі представлені популярні продукти цього виробника з характеристиками та описом складу.

Якщо у вас виникнуть питання, телефонуйте або пишіть нам, і Ви отримаєте вичерпну консультацію спеціаліста зі спортивного харчування.