Scitec Nutrition

(123)
Scitec Nutrition
815 грн
Scitec Nutrition
108 грн
Scitec Nutrition
503 грн
Scitec Nutrition
975 грн
Scitec Nutrition
1 121 грн
Scitec Nutrition
1 179 грн
Scitec Nutrition
368 грн
Scitec Nutrition
314 грн
Scitec Nutrition
108 грн
Scitec Nutrition
416 грн
Scitec Nutrition
527 грн
Scitec Nutrition
1 090 грн
Scitec Nutrition
716 грн
Scitec Nutrition
1 629 грн
Scitec Nutrition
469 грн
Scitec Nutrition
607 грн
Scitec Nutrition
455 грн
Scitec Nutrition
279 грн
Scitec Nutrition
1 060 грн
Scitec Nutrition
1 061 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Scitec Nutrition - найбільший виробник спортивного харчування в Європі

Білки і вітаміни, мінерали та амінокислоти - недолік цих речовин в організмі людини здатний стати причиною багатьох захворювань. Щоб отримувати їх в повному обсязі і потрібних пропорціях необхідний добре збалансований раціон харчування. Але навіть його може бути недостатньо, якщо людині доводиться регулярно відчувати високі фізичні навантаження. У такій ситуації без спеціальних харчових добавок не обійтися.

Сучасний ринок спортивного харчування - широкий і різноманітний. Одним з найбільших і популярних учасників на ньому є компанія Scitec Nutrition. Продукція цього виробника користується попитом у споживачів в більшості країн світу. Адже в його лінійку входить понад 500 товарних найменувань харчових добавок з величезним асортиментом фасовок і смаків. Якщо ви ще не вирішили, продукції якої торгової марки віддати перевагу, то вибирайте американський бренд. Чудові смакові якості його білкових коктейлів роблять їх прекрасною заміною десерту, доставляючи справжню насолоду навіть гурманам.

Асортимент Scitec Nutrition з продуктами на будь-який смак

Компанія Скайтек Нутришн була створена в 1996 році в США і за роки свого існування зуміла з середнячків за якістю продукції перейти в преміум-сегмент. Сьогодні вона входить в десятку найбільших брендів спеціальних харчових добавок. По суті вона не є виробником такої продукції, а тільки займається її розфасовкою, закуповуючи сировину у надійних європейських і американських постачальників. Всі виробничі потужності концерну розташовані в Угорщині, але з його продукцією добре знайомі споживачі практично у всіх країнах світу.

Сьогодні асортимент компанії представлений півтисячею різних товарних найменувань, включаючи:

  • вітамінно-мінеральні комплекси;
  • предтреніровочную суміші;
  • креатин;
  • жіросжігателі;
  • протеїн.

Наявність у виробника власних лабораторій дозволяє йому тримати високу планку за якістю продукції. Все що випускаються препарати проходять обов'язкове тестування і контроль на кожному етапі виготовлення. Компанія постійно вдосконалює свій асортимент, вводячи в нього нові і більш ефективні харчові добавки і модернізуючи своє виробництво, що дозволяє її продукції займати лідируючі позиції на ринку спортивних харчових добавок.

Спортивні харчування Scitec Nutrition: протеїнові суміші

Серед величезного асортименту товарів виробника на окрему увагу заслуговує лінійка протеїнових сумішей. Найбільш популярними протеїнами можна назвати такі:

100% Whey Protein Professional - натуральний концентрат сироваткового білка, створений за допомогою технології ультрафільтрації. Склад суміші багатий на амінокислоти (в тому числі амінокислоти з розгалуженим ланцюгом), квадропептіди. Містить натрій, калій і мінімальна кількість жирів. Концентрація білка: 73%.

Anabolic Whey - анаболічні суміш з концентратів сироваткового білка високої міри очищення, сироваткового ізоляту і повноцінного молочного білка. Склад суміші відрізняється унікальною амінокислотною матрицею: поєднання глютамина і таурину.

100% Whey Isolate - спортивне харчування Scitec Nutrition у вигляді сироваткового ізоляту. Дана суміш має сильний анаболічний ефект - суміш складається з ізоляту і гідролізовані пептидів молочної сироватки. Відрізняється низьким вмістом вуглеводів і жирів. Концентрація білка: 83%.

Casein Complex - мицеллярний і інші види казеїн високої якості, який відрізняється високою концентрацією BCAA амінокислот. Концентрація білка: 77%. Також містить натрій, калій і травні ферменти.

Переваги продукції Скайтек Нутришн

Щоб дізнатися наскільки якісну продукцію випускає компанія потрібно поцікавитися, що розповідають про Scitec Nutrition відгуки. Згідно представленої в них інформації спортивне харчування цього бренду відрізняється витонченими і натуральними смаками. На думку більшості споживачів по цій характеристиці американські харчові добавки перевершують продукцію конкурентів з тієї ж цінової ніші.

До переваг продуктів цього бренду відноситься і «розумна» ціна. Разом з високою якістю і чудовим смаком вона робить продукти Скайтек привабливими для широкого кола споживачів.

Купити будь-які харчові добавки з асортименту цього виробника пропонує всім бажаючим інтернет-магазин FITNUTRITION. Формуючи свій асортимент, ми включили в нього як перевірені часом препарати, так і всі новинки компанії Scitec Nutrition, щоб кожен клієнт зміг підібрати продукт для себе. Оформити замовлення можна онлайн або зателефонувавши за контактним телефоном.