Rule 1

(37)
Rule 1
2 738 грн
Rule 1
1 230 грн
Rule 1
828 грн
Rule 1
1 527 грн
Rule 1
2 536 грн
Rule 1
599 грн
Rule 1
535 грн
Rule 1
547 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Спортивне харчування Rule-1

Спортивне харчування Rule-1 - це зручні у використанні і безпечні харчові добавки, які ефективно засвоюються організмом. Вони необхідні, щоб збалансувати раціон спортсменів і підготувати тіло до інтенсивних навантажень, підвищити витривалість і силові показники, допомогти м'язових тканин відновитися.

Харчові добавки не можуть замінити повноцінного харчування, але в поєднанні з регулярними тренуваннями допоможуть спортсмену в короткі терміни досягти бажаного результату, будь то гарний рельєф або схуднення. Щоб результат не змусив себе довго чекати, дуже важливо грамотно підібрати вид добавки до раціону, дотримуватися правил прийому і дозування. Важливу роль відіграє якість споживаного продукту, тому варто віддати перевагу відомій марці з хорошою репутацією.

Одним із знаменитих виробників високоякісного спортпіта є американська компанія Rule-1 (повна назва Rule One Proteins).

Переваги продукції Rule One Proteins

  • У лінійці є повністю веганські продукти. Наприклад, рослинний протеїн, який складається з суміші горохового протеїну, протеїну з насіння соняшнику, гарбуза і кавуна;
  • Компанія сертифікована за міжнародними стандартами GMP. Це означає, що виготовляються продукти відповідають встановленим стандартам якості для харчової промисловості;
  • На всіх етапах виробництва, сировину обов'язково проходить ретельний контроль якості і чистоти;

Примітка: продукція не належить до ряду лікарських засобів.