Progress Nutrition

(58)
Progress Nutrition
628 грн
Progress Nutrition
321 грн
Progress Nutrition
404 грн
Progress Nutrition
537 грн
Progress Nutrition
456 грн
Progress Nutrition
420 грн
Progress Nutrition
476 грн
Progress Nutrition
674 грн
Progress Nutrition
749 грн
Progress Nutrition
449 грн
Progress Nutrition
429 грн
Progress Nutrition
801 грн
Progress Nutrition
356 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Progress Nutrition

Progress Nutrition надає продукцію преміум-класу, виробником якої є Угорська компанія. Не так давно представництво продукції з'явилася і в Україні, і тепер товар доступний на українському ринку.

Сировина закуповується у постачальників, які дотримуються всіх необхідних сертифікатів якості на кожен продукт. Продукція виробляються на обладнанні, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам, а також відповідає стандартам Європейського Союзу.

Продукти Progress Nutrition відповідають міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів:

  • ISO 9001: 2008 QUALITY MANAGEMENT SYSTEM
  • ISO 22000: 2005 FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM
  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point)
  • GMP (Good Manufacturing Practice)
  • HALAL

З компанією Progress Nutrition ви досягнете бажаних результатів і поставлених цілей.
Спортивне харчування в наш час набрало велику популярність серед людей, що ведуть активний спосіб життя. З кожним днем ​​таких людей стає все більше.

Наша компанія націлена на забезпечення спортивним харчуванням всіх, кому це необхідно. Від молодих людей до зрілих чоловіків і жінок, від новачків до професійних спортсменів, від людей, які дотримуються строго раціону харчування.

Лінійка продукції Progress Nutrition:

Progress Nutrition MINERAL COMPLEX - ефективна мінеральна добавка, яка покращує самопочуття і заповнює недоліки харчування і зміцнює здоров'я.

Progress Nutrition AAKG - харчова добавка на основі аргініну, призначена для пампинга і постачання м'язів великим колічествоа кисню, поживних компонентів і підвищення якості тренувального процесу.

Progress Nutrition TEST 1500 - тестобустер на основі трібулус террестіс. Зменшує кількість бляшок холестерину в крові. Позитивно впливає на центральну нервову систему і лібідо.

Progress Nutrition Omega 3 - це капсулована форма натурального риб'ячого жиру, витягнутого з скумбрії і лосося, що мешкають в холодних водоймищах.

Progress Nutrition L-ARGININE - амінокислотна добавка на основі аргініну, яка стимулює синтез оксиду азоту, тривалий анаболизм і допомагає організувати продуктивний тренувальний процес.

Progress Nutrition 100% WHEY PROTEIN - сироватковий протеїн преміальної якості, який допоможе прискорити приріст мускулатури і забезпечить правильне харчування м'язових волокон.

Progress Nutrition Glucosamine Chondroitin Msm - даний продукт від бренду Progress Nutrition призначений для збереження ваших суглобів і хрящової тканини, хороші дозування даного продукту і доступна ціна показує серйозність даної компанії і бажанні робити робочі продукти.

Progress Nutrition BCAA Flash - амінокислотна добавка преміальної якості, що забезпечує м'язам приріст, енергію і захист від катаболічних процесів для правильного розвитку.
А також інші продукти для здоров'я та активного способу життя

Вибирайте і купуйте спортивне харчування Progress Nutrition в м Київ або з доставкою по Україні - користуйтеся кращим!