Power Pro

(57)
Power Pro
806 грн
Power Pro
41 грн
Power Pro
835 грн
Power Pro
45 грн
Power Pro
400 грн
Power Pro
42 грн
Power Pro
1 485 грн
Power Pro
600 грн
Power Pro
437 грн
Power Pro
465 грн
Power Pro
542 грн
Power Pro
580 грн
Power Pro
620 грн
Power Pro
44 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Power Pro - спортивне харчування для професіоналів і любителів

Малорухливий спосіб життя часто стає причиною розвитку різних захворювань. Тому в останні роки спостерігається тенденція зростання числа людей, які відвідують тренажерні зали, які дотримуються правильного харчування і віддають перевагу активному відпочинку. Разом з цим змінюється і культура споживання спортивного харчування. Представлене різними товарними категоріями воно користується попитом у професійних і тільки початківців свою кар'єру спортсменів. Чи не відмовляються від вживання протеїнових сумішей, амінокислотних та вітамінних комплексів і звичайні громадяни, які бажають підтримувати гарну фізичну форму.

На українському ринку одне з лідируючих місць належить компанії Power Pro спортивне харчування, яка має низку конкурентних переваг. Висока якість цього продукту вже оцінили не тільки спортсмени з національних збірних з боксу і легкої атлетики, а й люди, які ведуть активний спосіб життя. Унікальні властивості харчових добавок цього бренду сприяють підвищенню витривалості, поліпшення концентрації, що дозволяє професіоналам більш ефективно готуватися до змагань, а звичайним людям, які займаються в тренажерних залах, швидко отримати ідеальні форми тіла.

Яку продукцію випускає компанія Повер Про

На ринку спортивного харчування бренд Повер Про з'явився в 2012 році. Незважаючи на свій молодий вік фірма вже встигла завоювати титул динамічно розвивається бренду. Над розробкою її продуктів працюють кращі вчені в сфері спортивного харчування з Нідерландів, Франції та Швейцарії. Їм вдалося розробити препарати, унікальні формули яких дозволяють людині швидко відновитися після інтенсивних навантажень, забезпечують повноцінний раціон і дають організму необхідні для нормальної роботи поживних речовин.

Під брендом Повер Про сьогодні випускається понад сотні різних найменувань добавок, включаючи:

 • жироспалювачі;
 • вітамінно-мінеральні комплекси;
 • протеїнові суміші;
 • гейнери;
 • амінокислоти;
 • батончики;
 • каші.

Включивши ці продукти в свій раціон харчування, ви зможете рівномірно розподілити прийом корисних речовин протягом дня і поліпшите показники на тренуваннях.

Power Pro спортивне харчування: протеїнові суміші

Серед широкого асортименту продукції виробника, одними з найбільш популярних товарів вважаються різні протеїнові суміші:

Whey Protein - суміш концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового протеїну. Склад коктейлю відрізняється 82% -ним вмістом білка, збалансованим амінокислотним комплексом (20 компонентів) і повною відсутністю жирів.

CUBE Whey Protein - спортивне харчування Повер Про у вигляді суміші сироваткових протеїнів (концентрату, ізоляту, гідролізату), потужного жиросжигателя сінефріна, а також нутріози, карнітину, бромелайну. Концентрація білка: 78%. Не містить жирів, вуглеводи в вкрай малій кількості (0,4%).

Femine Protein - комплексна білкова суміш з концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового білка, розроблена спеціально для жіночого організму. Склад добавки відрізняється багатим амінокислотним набором (20 компонентів), а також такими корисними для спалювання жиру речовинами, як худія, зерна зеленої кави, мучниці і бромелайн. Концентрація білка: 96%, вуглеводів - 1,4%, не містить жирів.

Probio Whey Protein - спортивне харчування Повер Про у вигляді низкоуглеводного, знежиреного протеїнового коктейлю. Головною відмінністю даної суміші з концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового білка є унікальний набір спороутворюючих бактерій в складі, які сприяють кращому травленню, інактивації токсинів і синтезу амінокислот і вітамінів. Містить 80% білка.

Причини, які змушують вибирати продукцію Power Pro

Компанія постійно стежить за інноваційними тенденціями в створенні дієтичного харчування. Тому все створювані на її промислових потужностях продукти мають високу біологічну цінність і здатні задовольнити потреби в корисних речовинах як професійних спортсменів, так і людей, що віддають перевагу активний спосіб життя.

Застосовуючи унікальну технологію сухого змішування компонентів виробникові вдалося домогтися однорідності продукції, уникнувши руйнування вітамінів, неминучого при термічній обробці.

До переваг спортивного харчування цього бренду відносяться і такі аспекти, як:

 • використання якісної сировини європейського виробництва;
 • унікальна рецептура;
 • різноманітність видів продукції, а також її смаків і ароматів;
 • надійна упаковка, що дозволяє ідеально зберігати корисні властивості сумішей;
 • конкурентна ціна;
 • зручна форма отримання поживних речовин.

Якщо вас цікавить якісне і ефективне Power Pro спортивне харчування, вироблене з ретельно відібраних натуральних компонентів, то придбайте продукцію Power Pro в Києві в інтернет-магазині FITNUTRITION. У наших каталогах добавки цього бренду представлені протеїновими батончиками, енергетичними коктейлями, жиросжигающими комплексами та іншими продуктами, які дозволять вам підкорювати спортивні вершини і завжди залишатися в хорошій фізичній формі.