Power Pro

(53)
Power Pro
806 грн
Power Pro
41 грн
Power Pro
749 грн
Power Pro
768 грн
Power Pro
835 грн
Power Pro
45 грн
Power Pro
1 565 грн
Power Pro
426 грн
Power Pro
510 грн
Power Pro
34 грн
Power Pro
416 грн
Power Pro
1 517 грн
Power Pro
600 грн
Power Pro
437 грн
Power Pro
447 грн
Power Pro
864 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Power Pro - спортивне харчування для професіоналів і любителів

Малорухливий спосіб життя часто стає причиною розвитку різних захворювань. Тому в останні роки спостерігається тенденція зростання числа людей, які відвідують тренажерні зали, які дотримуються правильного харчування і віддають перевагу активному відпочинку. Разом з цим змінюється і культура споживання спортивного харчування. Представлене різними товарними категоріями воно користується попитом у професійних і тільки початківців свою кар'єру спортсменів. Чи не відмовляються від вживання протеїнових сумішей, амінокислотних та вітамінних комплексів і звичайні громадяни, які бажають підтримувати гарну фізичну форму.

На українському ринку одне з лідируючих місць належить компанії Power Pro спортивне харчування, яка має низку конкурентних переваг. Висока якість цього продукту вже оцінили не тільки спортсмени з національних збірних з боксу і легкої атлетики, а й люди, які ведуть активний спосіб життя. Унікальні властивості харчових добавок цього бренду сприяють підвищенню витривалості, поліпшення концентрації, що дозволяє професіоналам більш ефективно готуватися до змагань, а звичайним людям, які займаються в тренажерних залах, швидко отримати ідеальні форми тіла.

Яку продукцію випускає компанія Повер Про

На ринку спортивного харчування бренд Повер Про з'явився в 2012 році. Незважаючи на свій молодий вік фірма вже встигла завоювати титул динамічно розвивається бренду. Над розробкою її продуктів працюють кращі вчені в сфері спортивного харчування з Нідерландів, Франції та Швейцарії. Їм вдалося розробити препарати, унікальні формули яких дозволяють людині швидко відновитися після інтенсивних навантажень, забезпечують повноцінний раціон і дають організму необхідні для нормальної роботи поживних речовин.

Під брендом Повер Про сьогодні випускається понад сотні різних найменувань добавок, включаючи:

 • жироспалювачі;
 • вітамінно-мінеральні комплекси;
 • протеїнові суміші;
 • гейнери;
 • амінокислоти;
 • батончики;
 • каші.

Включивши ці продукти в свій раціон харчування, ви зможете рівномірно розподілити прийом корисних речовин протягом дня і поліпшите показники на тренуваннях.

Power Pro спортивне харчування: протеїнові суміші

Серед широкого асортименту продукції виробника, одними з найбільш популярних товарів вважаються різні протеїнові суміші:

Whey Protein - суміш концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового протеїну. Склад коктейлю відрізняється 82% -ним вмістом білка, збалансованим амінокислотним комплексом (20 компонентів) і повною відсутністю жирів.

CUBE Whey Protein - спортивне харчування Повер Про у вигляді суміші сироваткових протеїнів (концентрату, ізоляту, гідролізату), потужного жиросжигателя сінефріна, а також нутріози, карнітину, бромелайну. Концентрація білка: 78%. Не містить жирів, вуглеводи в вкрай малій кількості (0,4%).

Femine Protein - комплексна білкова суміш з концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового білка, розроблена спеціально для жіночого організму. Склад добавки відрізняється багатим амінокислотним набором (20 компонентів), а також такими корисними для спалювання жиру речовинами, як худія, зерна зеленої кави, мучниці і бромелайн. Концентрація білка: 96%, вуглеводів - 1,4%, не містить жирів.

Probio Whey Protein - спортивне харчування Повер Про у вигляді низкоуглеводного, знежиреного протеїнового коктейлю. Головною відмінністю даної суміші з концентрату, ізоляту і гідролізату сироваткового білка є унікальний набір спороутворюючих бактерій в складі, які сприяють кращому травленню, інактивації токсинів і синтезу амінокислот і вітамінів. Містить 80% білка.

Причини, які змушують вибирати продукцію Power Pro

Компанія постійно стежить за інноваційними тенденціями в створенні дієтичного харчування. Тому все створювані на її промислових потужностях продукти мають високу біологічну цінність і здатні задовольнити потреби в корисних речовинах як професійних спортсменів, так і людей, що віддають перевагу активний спосіб життя.

Застосовуючи унікальну технологію сухого змішування компонентів виробникові вдалося домогтися однорідності продукції, уникнувши руйнування вітамінів, неминучого при термічній обробці.

До переваг спортивного харчування цього бренду відносяться і такі аспекти, як:

 • використання якісної сировини європейського виробництва;
 • унікальна рецептура;
 • різноманітність видів продукції, а також її смаків і ароматів;
 • надійна упаковка, що дозволяє ідеально зберігати корисні властивості сумішей;
 • конкурентна ціна;
 • зручна форма отримання поживних речовин.

Якщо вас цікавить якісне і ефективне Power Pro спортивне харчування, вироблене з ретельно відібраних натуральних компонентів, то придбайте продукцію Power Pro в Києві в інтернет-магазині FITNUTRITION. У наших каталогах добавки цього бренду представлені протеїновими батончиками, енергетичними коктейлями, жиросжигающими комплексами та іншими продуктами, які дозволять вам підкорювати спортивні вершини і завжди залишатися в хорошій фізичній формі.