OstroVit

(151)
OstroVit
888 грн
OstroVit
1 001 грн
OstroVit
212 грн
OstroVit
516 грн
OstroVit
476 грн
OstroVit
380 грн
OstroVit
554 грн
OstroVit
433 грн
OstroVit
880 грн
OstroVit
272 грн
OstroVit
484 грн
OstroVit
273 грн
OstroVit
220 грн
OstroVit
570 грн
OstroVit
242 грн
OstroVit
295 грн
OstroVit
152 грн
OstroVit
403 грн
OstroVit
146 грн
OstroVit
425 грн
OstroVit
149 грн
OstroVit
225 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

OSTROVIT - виробник спортивного харчування для атлетів

Спортивное питание Ostrovit Киев

Організм спортсмена в процесі інтенсивних тренувань піддається серйозним навантаженням і витрачає багато поживних речовин. Звичайна їжа навіть при добре збалансованому харчуванні не може повністю задовольнити потреби атлета в білках і амінокислотах. Щоб уникнути дефіциту корисних речовин в організмі і забезпечити високу ефективність тренувань спортсменам доводиться включати в свій раціон спеціальні препарати. Розробляються спеціально для бодібілдерів вони містять компоненти, що допомагають удосконалити тіло і уникнути негативного впливу на здоров'я високих фізичних навантажень.

Збільшити витривалість, домогтися найкращих спортивних досягнень і підтримувати себе у відмінній спортивній формі ви зможете, якщо в комплексі з постійними тренуваннями будете приймати харчові добавки OstroVit. В основу розробки таких препаратів покладені науково обгрунтовані формули, а виробництво здійснюється виключно з натуральних компонентів і за передовими технологіями. В процесі виготовлення спортивне харчування острові проходить апробацію та сертифікацію на відповідність жорстким європейським стандартам, які висуваються до продуктів харчування. Ось чому продукція польської компанії безпечна для здоров'я і є ідеальним продуктом, призначеним для атлетів і людей, які відвідують тренажерні зали, щоб підтримувати своє тіло в хорошій формі.

Лінійка продукції OstroVit

Компанія, що випускає спортивне харчування під цим брендом, була заснована в 2011 році. Незважаючи на невеликий досвід в цій сфері сьогодні вона вважається одним з лідерів на ринку Європи. Харчові добавки під торговою маркою острові затребувані як у спортсменів, так і звичайних людей, які ведуть активний спосіб життя, завдяки своїй високій якості і максимально доступними цінами.

У лінійку продукції острови входять:

  • вітамінно-мінеральні комплекси;
  • ВСАА;
  • жіросжігателі;
  • препарати для суглобів і зв'язок;
  • протеїн;
  • гейнери;
  • амінокислоти;
  • бустери тестестерона;
  • креатин.

При створенні кожного зі своїх продуктів компанія Ostrovit брати до уваги відгуки спортсменів, використовує інноваційний підхід і новітні технології в харчовій галузі. Тому все що випускаються компанією харчові добавки допоможуть спортсменам досягти нових висот, а людям, які ведуть активний спосіб життя поліпшити здоров'я.

Спортивне харчування Ostrovit: протеїни

Одними з наиболе популярних продуктів острові є протеїнові суміші:

WPC 80 - концентрат сироваткового білка з унікальним складом: близько 80% білка, 14% вуглеводів і всього лише 1% жирів, містить кальцій і натрій.

Instant WPC 80 - спортивне харчування островів у вигляді високоякісного 80% концентрату сироваткового білка, який містить збалансований набір незамінних амінокислот.

WPI 90 - чистий ізолят сироваткового білка високої якості. Концентрація білка: 91%, при цьому суміш не містить жирів і цукру.

WPI 90 Instant - сироватковий ізолят з концентрацією білка 90% і низьким рівнем лактози і жиру. Дана суміш є топовим продуктом в своєму ціновому сегменті.

Whey Mix - комплексна білкова суміш з сироваткового протеїну, ізоляту сироваткового білка і гідролізату сироваткового білка. Містить 78% білка, 9% вуглеводів і всього 1% жирів, крім того склад збагачений корисними для організму мінералами.

Micellar Casein - це спортивне харчування Ostrovit у вигляді міцелярного казеїну преміум якості. Суміш містить повний комплекс необхідних організму амінокислот, концентрація білка: 70%. Склад добавки збагачений натрієм, а кількість жирів і вуглеводів зведено до мінімуму.

Спортивне харчування Островит купити

Секрет затребуваності продукції польської компанії OstroVit

Вибираючи спортивне харчування орієнтуються на різні аспекти, але головним з них є безпека. У цьому показнику препарати ТМ OstroVit успішно лідирують на ринку протягом останніх 6 років. Володіючи європейською якістю, підтвердженим стандартами GHP і GMP, харчові добавки цього бренду прості в застосуванні і мають високу ефективність. У комплексі з фізичними навантаженнями вони дають чудові результати, дозволяючи підвищити ефективність тренувань, збільшити витривалість і швидко досягти необхідного результату.

Успішний досвід компанії у виробництві спортивного харчування дозволив їй створити різноманітний асортимент препаратів. У нього включені як харчові добавки для любителів активного способу життя, так і професійних спортсменів. Висока якість продуктів в комплексі з помірними цінами робить його доступним для всіх, хто піклується про своє здоров'я і хоче підтримувати хорошу фізичну форму. Придбати харчові добавки OSTROVIT в Києві пропонує всім бажаючим інтернет-магазин FITNUTRITION. У наших каталогах ви знайдете протеїн, вітаміни, жіроспалювачі та інші препарати бренду Островіт.