Optimum Nutrition

(64)
Optimum Nutrition
3 229 грн
Optimum Nutrition
3 182 грн
Optimum Nutrition
807 грн
Optimum Nutrition
116 грн
Optimum Nutrition
116 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Optimum Nutrition - компанія, що випускає всі категорії спортивного харчування

Здоровий спосіб життя. Сенс цієї фрази люди трактують по-різному. Для одних - це відмова від шкідливих звичок, для інших - можливість позбавитися від зайвої ваги і з'явилися разом з ним недуг, для третіх - прилучення до спорту і нарощування м'язової маси. Але домогтися поставленої мети одними виснажливими тренуваннями не вийде ні у кого. Адже при високих фізичних навантаженнях ваш організм потребує особливої підтримки, а забезпечити її допоможуть спеціально розроблені вітамінно-мінеральні комплекси. Регулярно вживаючи їх, ви побачите, як швидко ваше тіло придбає бажані обриси, а зайві кілограми зникнуть без виснажливих дієт.

оптимум Нутришн Продукція бренду Optimum Nutrition була створена спеціально для тих, хто часто піддається фізичним навантаженням. Будучи дочірньою компанією Glanbia ON першої зуміла зібрати в своєму асортименті всі існуючі категорії спортивного харчування. Її продукцію сьогодні можна купити не тільки в спеціалізованих торгових мережах, але і в інтернет-магазинах. Вона представлена настільки широко, що кожен покупець зможе легко підібрати необхідний продукт. Якщо вас цікавить спортивне харчування найкращої якості, то зверніть увагу на продукцію бренду OPTIMUM NUTRITION.

Спортивне харчування Оптімум Нутрішн:

  • високобілкові суміші (протеїни);
  • гейнери;
  • БЦАА;
  • вітамінно-мінеральні комплекси;
  • карнітин;
  • батончики;
  • жіроспалювачі;
  • предтренувальну суміш;
  • амінокислотні добавки;
  • креатин моногідрат.

За роки свого існування компанія зуміла розробити широку лінійку харчових добавок, що дозволяють спортсменам домагатися високих результатів. Заснували її в 1986 році брати Костелло зуміли впровадити на своєму виробництві інновації, що призвели до значного поліпшення продукту, що випускається. Але світовий успіх до компанії прийшов через 22 роки, з випуском в 2005 році Whey Gold Standard - протеїну, який вважався одним з кращих в протягом 7 наступних років.

Сьогодні виробник є правовласником двох брендів: OPTIMUM NUTRITION і American Body Building. Спортивне харчування Оптімум Нутрішн характеризується широким асортиментом всіляких категорій харчових добавок для людей, які ведуть активний спосіб життя, що дозволяє підібрати продукт як для новачків, так і професійних спортсменів, які відчувають підвищені фізичні навантаження.

Серед десятків найменувань спортивних добавок і комплексів Optimum ми відібрали на наш погляд найбільш популярні товари ON:

Whey Gold Standard - сироватковий протеїн, який складається з сироваткового ізоляту і концентрату. Даний протеїн вже протягом 8 років займає перше місце по продажах у всьому світі і 12 років - перше місце по продажах у США. Містить 80% високоякісного білка, відрізняється збалансованим комплексом незамінних амінокислот.

Platinum Hydrowhey - спортивне харчування ON у вигляді чистого гідролізату сироваткового білка преміум якості. Містить 76% білка, 2% жирів, 1% вуглеводів, а також натрій (8%), кальцій (10%) і залізо (2%). Відрізняється збалансованим амінокислотним складом - в суміші містяться всі незамінні амінокислоти.

Casein Gold Standard - якісний казеїн високого ступеня очищення. Містить 73% білка і вкрай малі кількості жирів (3%) і вуглеводів (10%), збагачений натрієм.

Superior Amino 2222 - це СпортПит Optimum Nutrition у вигляді збалансованого амінокислотного комплексу. У складі добавки 22 компонента, які забезпечують організм всіма необхідними замінними і незамінними амінокислотами.

Переваги Оптімум Нутрішн

Виступаючи за здоровий спосіб життя ON строго стежить за якістю своєї продукції і вважає, що всі, хто регулярно піддається високих фізичних навантажень і стежить за своїм здоров'ям, повинні мати можливість купувати добавки преміум-класу. Процес контролю за якістю починається з перших кроків - вибору постачальників і закінчується лабораторними випробуваннями готового продукту з використанням спеціально розробленої програми. Настільки грунтовний підхід дозволяє OPTIMUM NUTRITION виробляти спортивне харчування, в якому кожен інгредієнт має заявленої силою і чистотою. Задовольнити потреби клієнтів - головний пріоритет в діяльності компанії протягом більше 30 років робіт. Ось чому люди, які спробували спортивне харчування Оптимум Нутришн одного разу, стають постійними покупцями.

Тим, хто ще не визначився з вибором спортивного харчування, варто відвідати інтернет-магазин FITNUTRITION. У його каталогах представлений повний асортимент продукції Optimum Nutrition, а досвідчені менеджери завжди готові дати пораду щодо вибору. Купити необхідну харчову добавку Optimum можна в режимі онлайн і за помірними цінами. Залишилися питання? Зателефонуйте нам і отримаєте вичерпні відповіді.