Olimp

(198)
Olimp
362 грн
Olimp
838 грн
Olimp
376 грн
Olimp
496 грн
Olimp
348 грн
Olimp
969 грн
Olimp
581 грн
Olimp
90 грн
Olimp
962 грн
Olimp
274 грн
Olimp
86 грн
Olimp
91 грн
Olimp
1 631 грн
Olimp
599 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Olimp Sport Nutrition

Польська компанія Olimp була заснована на початку 90-х років. За час своєї діяльності встигла отримати заслужене визнання з боку багатьох спортсменів з усього світу. Olimp Nutrition володіє чималим числом міжнародних нагород і премій. Все виробництво в першу чергу орієнтовано на потреби клієнтів. Кожен продукт виготовляється у відповідності з найвищими стандартами якості і, перш ніж потрапити на ринок, тестується на ефективність.

Компанія тісно співпрацює з науково-дослідними інститутами і залучає до спільної роботи провідних експертів дієтологів. Йде постійна робота над удосконаленням формул продуктів спортивного харчування. Заводи оснащені передовим обладнанням, що дозволяє «йти в ногу з часом» і відповідати всім очікуванням сучасного клієнта. Компанія стежить за тим, щоб у виробництві все було на вищому рівні - починаючи від вибору сировини і закінчуючи розфасовкою продуктів.

Olimp Nutrition - виключно корисне спортивне харчування

Кому підійде СпортПит Olimp?

  • Професійним спортсменам;
  • спортсменам-початківцям;
  • людям, які знають важливість правильного збалансованого харчування;
  • тим, хто прагне до отримання нових спортивних результатів;
  • тим, хто хоче харчуватися правильно, збагативши щоденний раціон усіма необхідними мікроелементами і вітамінами.

Регулярний прийом правильно підібраного спортивного харчування забезпечить щоденний раціон усіма необхідними мікроелементами і вітамінами. Olimp спортивне харчування - це те, що подбає про ваше здоров'я, забезпечить швидке відновлення м'язових сил, наповнить вас енергією.

Лінійка продукції Olimp Sport Nutrition

Широка продуктова лінійка виробника дозволяє спортсменам вибирати відповідні товари з величезного асортименту в категоріях протеїнів, казеїну, амінокислотних, вітамінних, мінеральних і предтреніровочних комплексів, жироспалювачів, а також предметів спортивного одягу та обмундирування.

Спортивне харчування Olimp затребуване і серед досвідчених спортсменів, і серед любителів. Одними з найбільш популярних продуктів виробника вважаються протеїнові суміші і різні комплексні добавки:

Pure Whey Isolate 95 - ізолят сироваткового білка високої міри очищення, містить 86% білка, відрізняється збалансованим складом амінокислот з розгалуженим ланцюгом.

Whey Protein Complex 100 - суміш мікрофільтрованного сироваткового концентрату і сироваткового ізоляту. Склад суміші багатий на амінокислоти BCAA і глютамін. Концентрація білка: 75%.

Micellar Casein - це спортивне харчування Олімп у вигляді високоякісного міцелярного казеїну. Порошкова суміш містить 77% білка.

Anabolic Amino 9000 mega tabs - дуже потужний концентрований комплекс амінокислот. Джерела амінокислот: гідролізат яєчного і сироваткового протеїнів, склад комплексу збагачений пептидами. Склад містить 18 амінокислот.

Переваги спортивного харчування Olimp Sport Nutrition

  • Продукція бренду виготовляється з високоякісної сировини, яка поставляється з різних країн світу. Саме настільки ретельний відбір забезпечує відмінну якість готових продуктів;
  • кожен етап виробництва строго контролюється;
  • Олімп - спортивне харчування, яке славиться ще й відмінними смаковими якостями своїх продуктів;
  • лояльна цінова політика компанії.

Спортивне харчування Олімп за справедливими цінами можна придбати в інтернет-магазині «FITNUTRITION». В асортименті представлені кращі продукти цього бренду. Кожен товар в онлайн-каталозі має детальний опис, включаючи рекомендації щодо застосування. Ви можете самостійно переглянути пропоновані продукти і підібрати оптимальний варіант для себе. Або ж просто зателефонуйте нам, і консультант зі спортивного харчування підбере для вас ефективний комплекс, відштовхуючись від ваших цілей.

Вибирайте і купуйте спортивне харчування Олімп в м Київ або з доставкою по Україні - користуйтеся кращим!