Nutrend

(94)
Nutrend
798 грн
Nutrend
590 грн
Nutrend
81 грн
Nutrend
59 грн
Nutrend
81 грн
Nutrend
726 грн
Nutrend
34 грн
Nutrend
386 грн
Nutrend
296 грн
Nutrend
522 грн
Nutrend
32 грн
Nutrend
582 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Спортивне харчування Nutrend

Чеська компанія Nutrend розпочала свою діяльність в 1993 році і незабаром міцно зайняла лідируюче місце на ринку спортивного харчування. Компанія не тільки виробляє відмінний продукт, але і активно працює над вдосконаленням формул, прагнучи до отримання нових приголомшливих показників ефективності. Якщо коротко охарактеризувати продукцію цього бренду, то слід сказати лише три слова: якість, ефективність, доступність.

Спортивне харчування Nutrend неймовірно популярно в країні виробника. Саме його використовують для підготовки спортсменів Чехії та Словаччини до Олімпійських ігор. Величезне число професіоналів спорту вже встигли особисто переконатися в тому, наскільки хороша продукція бренду. Саме це і посприяло виходу товарів Нутренд на європейський ринок. Сьогодні спортивне харчування цього бренду користується чималою популярністю і в нашій країні.

Асортимент продукції

Nutrend є універсальним виробником харчування для спортсменів. Товари використовуються спортсменами силового і циклічного спорту, а також прихильниками велнес концепції. В асортименті представлені всі види харчових добавок для спорту. Найбільшим попитом користуються протеїнові батончики, креатини, протеїни, гейнери, амінокислоти, вітаміни і мінерали:

EvoQ - спортивне харчування Nutrend у вигляді протеїнового батончика з високим вмістом білка (35%), а також цинку і молозива. Продукт доступний в різних смакових варіаціях.

Excelent bar - протеїновий батончик з збалансованим складом: білок 23%, незамінні амінокислоти, комплекс вітамінів. Випускається з різними смаками.

Deluxe 100% Whey - спортивне харчування Nutrend у вигляді протеїнової суміші концентрату та ізоляту сироваткового білка високої якості. Концентрація білка дорівнює 73%, склад збагачений молозивом.

100% Whey Isolate - високоякісний ізолят молочної сироватки, містить мінімум жирів і вуглеводів, збагачений молозивом. Концентрація білка: 86%.

100% Whey Protein - високоякісна протеїнова суміш з концентрату і ізоляту білка молочної сироватки. Збалансований склад амінокислот з розгалуженими ланцюгами і 76% концентрація білка.

Multivitamin Compressed Caps - мультивітамінний збалансований комплекс. У складі містить 12 видів вітамінів, а також молозиво, екстракт зеленого чаю, α-ліпоєвої кислоти і екстракт чорного перцю.

Продукти харчування Nutrend підійдуть не тільки професіоналам, але і просто тим, хто віддає перевагу активний спосіб життя і знає важливість збалансованого харчування. Регулярний прийом правильно підібраного продукту насичує щоденний раціон набором найважливіших корисних елементів (замінними і незамінними). Підібрати вітамінні комплекси зможуть для себе жінки і чоловіки будь-якого віку.

Крім того, компанія Нутренд випускає ряд аксесуарів для спорту: рукавички, пояси, різні пляшки й кварцу. Всі вони також відповідають високим стандартам якості і вважаються дуже зручними і практичними.

Переваги продукції Nutrend

  • компанія виробник Nutrend має багаторічний досвід роботи в сфері виробництва спортивного харчування;
  • широкий асортимент товарів, що включає спортивне харчування для різних видів спорту;
  • застосування сучасних технологій та інноваційних розробок у виготовленні продукції;
  • безпечний склад продуктів харчування, що складається з якісних, легальних і високоефективних компонентів, переважно натурального походження;
  • доведена ефективність харчових добавок;
  • оптимальна ціна.

Ознайомитися з кращими товарами від торгової марки Nutrend можна в онлайн-каталозі на нашому сайті. Кожен продукт має детальний опис, що включає рекомендації щодо застосування. В інтернет-магазині FITNUTRITION Ви можете вибрати і придбати з доставкою бажане спортивне харчування від кращого чеського виробника за справедливими цінами. Зробіть замовлення, і незабаром зможете особисто переконатися в відмінній якості спортивного харчування Nutrend.