NOW

(194)
NOW
288 грн
NOW
1 147 грн
NOW
1 160 грн
NOW
377 грн
NOW
355 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Вітаміни NOW Foods

Компанія NOW foods має досвід роботи більше 50 років на ринку спортивного харчування. Вона була офіційно створена ще в 1968 році Елвуд Річардом в США. З того часу невеликий магазинчик, що торгує вітамінами, став одним з найбільш масштабних підприємств в галузі виробництва здорового харчування. І з кожним роком все більша кількість спортсменів відмовляють довіру компанії now foods.

Які продукти від компанії Now foods доступні в нашому магазині

Продукти NOW foods купити в Україні сьогодні прагнуть тисячі споживачів, за рахунок високої якості та відповідального ставлення до виробництва продукції. Оскільки виробничі потужності Now foods все ще розташовані в Сполучених Штатах, то все що випускаються продукти піддаються численним міжнародним перевіркам з боку наглядових організацій. На даний момент продукцію від Nowfoods Україна закуповує чисельністю близько 1800 різноманітних видів БАДів, до яких відносяться такі продукти:

  • комплекси вітамінів для поліпшення здоров'я чоловіків і жінок;
  • препарати для налагодження функціонування травної системи;
  • комплекси для нормальної роботи серцево-судинної системи;
  • засоби для підтримки імунітету;
  • спортивні добавки для боротьби з целюлітом, засоби для зниження ваги;
  • масло для догляду за обличчям і тілом;
  • біологічні добавки на основі омеги кислот - 3,6,9 і інші різновиди продуктів для спортсменів.

Що стосується якісність продукції, то компанія Now foods на даний момент займає лідируючу позицію серед виробників біологічно активних добавок, які активно застосовуються в спортивній практиці і не тільки. Регулярне використання препаратів від Now foods надає безліч сприятливих ефектів, оскільки добавки виготовляються виключно з натуральних компонентів.

Переваги вітамінів NOW Foods

Практично у кожного спортсмена в його арсеналі є впізнавана помаранчева баночка Now foods з необхідним вітамінно-мінеральним комплексом для досягнення бажаного результату. Як підтверджують залишені на продукцію Nowfoods відгуки, вітамінно-мінеральні комплекси відрізняються високою якістю. Це забезпечується за рахунок наступних характерних рис виробництва:

  • Максимальна безпека. Споживачі не зможуть від компанії Nowfoods купити в Києві продукцію, поки вона не пройде всі належні перевірки. На виробництві NOW foods вкрай обачно ставляться до нових формулами продуктів, вважаючи за краще використовувати перевірені технології. Цей критерій дозволяє зробити комплекси найбільш ефективними і безпечними.
  • Висока ефективність. Препарати від торгової марки NOW foods повинні бути максимально ефективними, тому дослідники ретельно відстежують рівень засвоєння активного компонента. Під час складання формули, розрахунку доз і часу прийому враховується швидкість розщеплення речовин для різних вікових груп споживачів, підбираються оптимальні години для прийому.
  • Очищення. Працівники лабораторій NOW foods постійно стежать за тим, щоб комплекси не нараховували сторонніх домішок. На виробничих потужностях Now foods задіяно понад 500 співробітників, які прагнуть розробити гідний продукт для поліпшення здоров'я великої кількості людей по всьому світу.

Всім прихильникам правильного способу життя і бажаючим убезпечити власне тіло від негативного впливу факторів зовнішнього середовища, варто спробувати на собі всі позитивні властивості продукції від Nowfoods. БАДи від виробника Now foods в широкому асортименті представлені на нашому сайті.