MyProtein

(92)
MyProtein
1 047 грн
MyProtein
2 238 грн
MyProtein
647 грн
MyProtein
228 грн
MyProtein
1 393 грн
MyProtein
439 грн
MyProtein
1 337 грн
MyProtein
1 069 грн
MyProtein
736 грн
MyProtein
4 943 грн
MyProtein
2 821 грн
MyProtein
512 грн
MyProtein
857 грн
MyProtein
569 грн
MyProtein
353 грн
MyProtein
434 грн
MyProtein
594 грн
MyProtein
413 грн
MyProtein
1 015 грн
MyProtein
3 623 грн
MyProtein
262 грн
MyProtein
418 грн
MyProtein
612 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Спортивне харчування MyProtein

Продукти англійської компанії MyProtein з'явилися на ринку в 2004 році. Всього п'ять років знадобилося, щоб удостоїтися назви «Самою перспективною компанії Великобританії». На сьогоднішній день якісне спортивне харчування MyProtein відомо в більшості країн Європейського континенту і Америки. Одним із доказів, які б свідчили про бездоганну якість продукції, є міжнародний сертифікат за стандартом ISO9001. Відомо, що вимоги до даного сертифікату дуже суворі. І якщо будуть виявлені найменші порушення, то його заберуть і більше не видадуть.

В інтернеті на Myprotein відгуки зустрічаються виключно позитивні. Але, що ще цікаво, самі співробітники компанії, які знають все про виробництво зсередини, також є затятими шанувальниками продукції.

Заводи компанії можуть похвалитися сучасною дослідницькою лабораторією і технічною базою. Для створення нових формул і вдосконалення старих залучаються кращі фахівці, в тому числі експерти дієтологи. Кожен новий продукт, перш ніж стати доступним покупцеві, проходить ряд випробувань і тестувань на ефективність.

Лінійка спортивного харчування від Майпротеін

На сьогоднішній день компанія пропонує досить широкий асортимент продуктів спортивного харчування різного призначення. До числа найбільш популярних товарів слід віднести протеїни, гейнери і амінокислоти. В асортименті травня Протеїн знайдуть для себе товари спортсмени різного рівня підготовки і з різними цілями. І професіонали, і новачки спорту залишаться задоволені якістю та ефективністю правильно підібраного продукту. Серед численних комплексів вітамінів і мінералів, зможуть знайти оптимальний і відповідний жінки і чоловіки будь-якого віку.

Популярні продукти Майпротеін

Різноманітність асортименту продукції Майпротеїн налічує понад 350 різних спортивних добавок, вітамінних комплексів і товарів для спорту. Серед товарів виробника найбільш затребуваними є такі продукти:

Impact Whey Protein - сироватковий концентрат високої якості, містить 82% білка. Склад цієї суміші в малій кількості міститься вуглеводи і жири.

Impact Whey Isolate - сироватковий концентрат, вміст білка: 90%. Низький вміст жирів і вуглеводів.

Micellar Casein - високоякісний міцелярно казеїн з повним амінокислотним профілем. Суміш містить 76% білка.

BCAA 2: 1: 1 - збалансований комплекс амінокислот (L-лейцину, L-ізолейцин і L-валін) з різними смаками.

Creatine Monohydrate - чистий креатин моногідрат у вигляді порошку з різними смаковими варіаціями.

CarniPro - гідролізований яловичий протеїн, не містить молочних компонентів. Концентрація білка: 90%.

Асортимент виробника Майпротеїн також включає різні вітамінні комплекси і незвичайні продукти, наприклад, протеїнові смузі, панкейкі, мафіни і батончики для спортсменів.

Кілька причин на користь придбання продукції MyProtein

  • Продукти харчування Майпротеін мають дуже приємним смаком. При цьому у виробництві не використовуються синтетичні барвники та підсолоджувачі;
  • високе якісно підтверджено міжнародними сертифікатами і перевірено безліччю спортсменів по всьому світу;
  • спортивні добавки гарантують високу ефективність і швидке отримання нових результатів тренувань;
  • лояльна ціна, яка жодним чином не позначається на якості продукції.

Якщо Вас зацікавила продукція MyProtein в Києві, можете заглянути в магазин роздрібної мережі «FITNUTRITION» (адреса вказана в розділі «Контакти»). Або ж ознайомтеся з асортиментом товарів в онлайн-каталозі на нашому сайті. При виникненні питань, просто зв'яжіться з нами за контактним номером телефону для консультації. Спортивне харчування MyProtein - відмінний вибір для тих, хто прагне до кращих результатів тренувань і бажає побачити в дзеркалі атлетичну фігуру своєї мрії. Телефонуйте!