MyProtein

(89)
MyProtein
929 грн
MyProtein
1 934 грн
MyProtein
599 грн
MyProtein
1 276 грн
MyProtein
412 грн
MyProtein
758 грн
MyProtein
458 грн
MyProtein
493 грн
MyProtein
700 грн
MyProtein
585 грн
MyProtein
1 621 грн
MyProtein
461 грн
MyProtein
336 грн
MyProtein
748 грн
MyProtein
527 грн
MyProtein
412 грн
MyProtein
719 грн
MyProtein
515 грн
MyProtein
584 грн
MyProtein
311 грн
MyProtein
467 грн
MyProtein
423 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Спортивне харчування MyProtein

Продукти англійської компанії MyProtein з'явилися на ринку в 2004 році. Всього п'ять років знадобилося, щоб удостоїтися назви «Самою перспективною компанії Великобританії». На сьогоднішній день якісне спортивне харчування MyProtein відомо в більшості країн Європейського континенту і Америки. Одним із доказів, які б свідчили про бездоганну якість продукції, є міжнародний сертифікат за стандартом ISO9001. Відомо, що вимоги до даного сертифікату дуже суворі. І якщо будуть виявлені найменші порушення, то його заберуть і більше не видадуть.

В інтернеті на Myprotein відгуки зустрічаються виключно позитивні. Але, що ще цікаво, самі співробітники компанії, які знають все про виробництво зсередини, також є затятими шанувальниками продукції.

Заводи компанії можуть похвалитися сучасною дослідницькою лабораторією і технічною базою. Для створення нових формул і вдосконалення старих залучаються кращі фахівці, в тому числі експерти дієтологи. Кожен новий продукт, перш ніж стати доступним покупцеві, проходить ряд випробувань і тестувань на ефективність.

Лінійка спортивного харчування від Майпротеін

На сьогоднішній день компанія пропонує досить широкий асортимент продуктів спортивного харчування різного призначення. До числа найбільш популярних товарів слід віднести протеїни, гейнери і амінокислоти. В асортименті травня Протеїн знайдуть для себе товари спортсмени різного рівня підготовки і з різними цілями. І професіонали, і новачки спорту залишаться задоволені якістю та ефективністю правильно підібраного продукту. Серед численних комплексів вітамінів і мінералів, зможуть знайти оптимальний і відповідний жінки і чоловіки будь-якого віку.

Популярні продукти Майпротеін

Різноманітність асортименту продукції Майпротеїн налічує понад 350 різних спортивних добавок, вітамінних комплексів і товарів для спорту. Серед товарів виробника найбільш затребуваними є такі продукти:

Impact Whey Protein - сироватковий концентрат високої якості, містить 82% білка. Склад цієї суміші в малій кількості міститься вуглеводи і жири.

Impact Whey Isolate - сироватковий концентрат, вміст білка: 90%. Низький вміст жирів і вуглеводів.

Micellar Casein - високоякісний міцелярно казеїн з повним амінокислотним профілем. Суміш містить 76% білка.

BCAA 2: 1: 1 - збалансований комплекс амінокислот (L-лейцину, L-ізолейцин і L-валін) з різними смаками.

Creatine Monohydrate - чистий креатин моногідрат у вигляді порошку з різними смаковими варіаціями.

CarniPro - гідролізований яловичий протеїн, не містить молочних компонентів. Концентрація білка: 90%.

Асортимент виробника Майпротеїн також включає різні вітамінні комплекси і незвичайні продукти, наприклад, протеїнові смузі, панкейкі, мафіни і батончики для спортсменів.

Кілька причин на користь придбання продукції MyProtein

  • Продукти харчування Майпротеін мають дуже приємним смаком. При цьому у виробництві не використовуються синтетичні барвники та підсолоджувачі;
  • високе якісно підтверджено міжнародними сертифікатами і перевірено безліччю спортсменів по всьому світу;
  • спортивні добавки гарантують високу ефективність і швидке отримання нових результатів тренувань;
  • лояльна ціна, яка жодним чином не позначається на якості продукції.

Якщо Вас зацікавила продукція MyProtein в Києві, можете заглянути в магазин роздрібної мережі «FITNUTRITION» (адреса вказана в розділі «Контакти»). Або ж ознайомтеся з асортиментом товарів в онлайн-каталозі на нашому сайті. При виникненні питань, просто зв'яжіться з нами за контактним номером телефону для консультації. Спортивне харчування MyProtein - відмінний вибір для тих, хто прагне до кращих результатів тренувань і бажає побачити в дзеркалі атлетичну фігуру своєї мрії. Телефонуйте!