Blender Bottle

(206)
Blender Bottle
509 грн
Blender Bottle
509 грн
Blender Bottle
509 грн
Blender Bottle
509 грн
Blender Bottle
509 грн
Blender Bottle
439 грн
Blender Bottle
339 грн
Blender Bottle
640 грн
Blender Bottle
317 грн
Blender Bottle
640 грн
Blender Bottle
670 грн
Blender Bottle
317 грн
Blender Bottle
317 грн
Blender Bottle
317 грн
Blender Bottle
317 грн
Blender Bottle
317 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Шейкер Blender Bottle

Blender Bottle (Блендер Ботліх) - це відома у всьому світі компанія, що випускає різні спортивні пляшки та інші зручні ємності. Відомі спортсмени віддають перевагу саме цій продукції за рахунок її безперечного якості, зручності використання і, звичайно ж, стильного дизайну. Шейкери Blender Bottle легкі, функціональні і мають ряд унікальних переваг. Їх можна використовувати для транспортування спортивного харчування, різних сухих перекусів. Ємності Блендер Ботліх відмінно підійдуть і для зберігання сипучих продуктів (горіхи, спеції, крупи і т.п.).

Чи безпечна продукція Blender Bottle?

Шейкери Blender Bottle і інша продукція бренду виготовляється з екологічно чистого пластику, що гарантує безпеку використання пляшок.

В даний час практично всім відомо, що дешеві пластмасові вироби можуть містити бісфенол або фталати - синтетичні хімікати. Вироби із пластику, які виготовлені з неякісної сировини, під час експлуатації (нагрівання, охолодження, мийка тощо) виділяють бісфенол, який завдає чималої шкоди нашому організму. Для того, щоб уникнути подібних негативних впливів, необхідно вибирати якісну сертифіковану продукцію.

Компанія Blender Bottle виготовляє продукцію спеціально для людей, які стежать за своїм здоров'ям. Вибору сировини держава приділяє величезну увагу, щоб клієнти могли бути впевненими в якості матеріалів. Виробник гарантує, що жоден шейкер Blender Bottle не містить і не виділяє ніяких бісфенол або фталатів. Продукція абсолютно безпечна для тривалого регулярного використання.

Чому обирають шейкер Blender Bottle?

  • безпеку виробів бренду гарантується високою якістю матеріалів;
  • якісний пластик не вбирає запахи;
  • шейкери Blender Bottle зручні у використанні;
  • порізводітель гарантує 100% герметичність пляшок;
  • багато моделей шейкерів Blender Bottle оснащені спеціальною пластиковою петлею на кришці, що дозволяє прикріпити ємність до карабіна кріпленням;
  • шейкери Блендер Ботліх мають привабливий дизайн, яскраві колірні рішення;
  • більшість моделей оснащені гумовим кільцем з тисненням, що запобігає вислизання пляшки з рук;
  • вироби Blender Bottle можна мити в посудомийній машині, що є додатковою зручністю у використанні.

Серед широкого асортименту продукції Блендер Ботліх особливою популярністю користуються фірмові шейкери. Вони оснащені металевим віночком, виготовленим з нержавіючої хірургічної сталі, що гарантує ідеальне перемішування порошкових сумішей. Досить лише кілька разів струсити шейкер, і рідина всередині стане однорідною, без грудок.

В асортименті інтернет-магазину FITNUTRITION представлені кращі товари бренду Blender Bottle. У каталозі ви знайдете шейкери, пляшки для води, Таблетніци і контейнери. Ми пропонуємо якісну продукцію надійного бренду за вигідними цінами. Докладний опис кожного товару допоможе зробити правильний вибір. Щоб купити шейкер Blender Bottle чи інший виріб, оформіть замовлення через форму нашого сайту або просто зателефонуйте нам.