Вітаміни

(351)
Animal від Universal Nutrition
1 919 грн
BioTech USA
533 грн
MyProtein
470 грн
Olimp
373 грн
BioTech USA
496 грн
Olimp
246 грн
BioTech USA
531 грн
MyProtein
857 грн
Scitec Nutrition
358 грн
BioTech USA
366 грн
Puritan's Pride
395 грн
OstroVit
149 грн
MyProtein
434 грн
OstroVit
176 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Комплексні вітаміни для спортсменів

Термін "вітамін" є комбінацією латинських слів vita - життя і amine - назва органічних сполук з групою -NH2. Речовини під цією назвою визначають як абсолютно необхідні для життєдіяльності живих істот органічні сполуки. Відомо трохи організмів, які можуть їх виробляти, і організм людини, наприклад, повинен отримувати їх з їжі або за допомогою вітамінізованих добавок.

Така ж ситуація з багатьма хімічними елементами, без достатньої кількості яких робота організму може бути порушена. Цю групу речовин називають мінералами або мікроелементами.

Спортивні вітаміни і мінерали для чоловіків та жінок

Оскільки спортсмени відчувають високі фізичні навантаження, їх організм потребує регулярного поповнення необхідними речовинами. З цією метою розроблені спеціальні вітамінні препарати.

Спортивні вітаміни за своїми властивостями діляться на:

 • жиророзчинні - А, Е, D, К, які можуть накопичуватися в основному в печінці і жировій тканині;
 • водорозчинні - група В, вітамін С, їх надлишок виводиться з сечею.

До цієї категорії відносяться коензими, що виступають каталізаторами хімічних реакцій в організмі. Наприклад, коензим Q10 (кофермент Q10, убіхінон) активно втягується в метаболічні окислювально-відновні реакції і активує майже 95% енергії в організмі. Він володіє унікально важливими властивостями і також входить в список добавок для здоров'я і довголіття.

Вітаміни для спорту, бодібілдингу та активного способу життя

Вже давно відомо, що недолік або надлишок певних вітамінів погіршує роботу всього організму і навіть викликає важкі захворювання. Люди, що займаються спортом і відчувають на тренуваннях і змаганнях максимальні навантаження, повинні забезпечити їх надходження в організм в оптимальній кількості. Саме для цього випускаються різні вітамінні комплекси для спортсменів, які, на відміну від аптечних препаратів, відносять до БАДів.

Дослідження властивостей цих речовин і їх впливу на організм дозволило створювати спеціалізовані добавки, здатні надавати комплексну дію або покращувати і підтримувати здоровий стан окремих органів, систем і структур. У нашому каталозі Ви знайдете якісні спортивні вітаміни:

а також коензим Q10, мелатонін.

Вітамінно-мінеральні комплекси

Для нормального розвитку і життєдіяльності нашого організму потрібні і багато хімічні елементи. У побуті їх найчастіше називають мікроелементами або мінералами (хоча з точки зору хімії це неправильно). Ось деякі з них:

 • калій, кальцій, магній, натрій, сірка, фосфор, хлор, залізо, йод, цинк, марганець, селен та ін.

Цих мікроелементів в нашому організмі мало, але їх значення величезне.

Оскільки мінерали активно задіяні в метаболізмі, і багато хто з них входять до складу тканин, їх прийом важливий як для спортсменів, так і для людей з менш активним способом життя. Навіть при повноцінному харчуванні може спостерігатися брак певних мікроелементів, тому виробники спортивного харчування розробили мінеральні комплекси, які допомагають його заповнити, наприклад, комплекс кальцій-цинк-магній, ZMA.

Комплекс вітамінів і мінералів для спортсменів це збалансована комбінація необхідних речовин, прийом яких дає відчутний ефект.

Читайте більше на тему:

Вітаміни проти випадіння волосся
Зараз на ринку медикаментів та харчових добавок представлений величезний вибір різноманітних вітамінних комплексів, кожен із яких націлений на вирішення певної проблеми. Який із них підійде саме вам?
Корисні властивості Омега 3
Будь-яка дієта повинна включати в себе прийом поліненасичених жирних кислот. Крім спортсменів, приймати їх повинні всі люди, які хочуть поліпшити своє здоров'я, збільшити витривалість, підняти загальний тонус.
Як правильно приймати вітаміни?
Для всіх, хто займається спортом або веде активний спосіб життя важливо організувати збалансоване харчування. Вітаміни та мінерали - ключова складова здоров'я.

Купити вітаміни чи комплекс вітамінів

У каталозі нашого інтернет-магазину є вітамінні і мінеральні комплекси різних виробників. Ви можете отримати консультацію по їх складу і схеми прийому, вибрати необхідні Вам спортивні вітаміни і оформити покупку за допомогою заповнення простої форми.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Вітаміни
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Вітаміни по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно