В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

ВУГЛЕВОДИ (КАРБО)

Для назви групи спортивних добавок, в складі яких складні вуглеводи, використовують слово карбо (від англійського carbohydrate - вуглевод). Англійською назва цього продукту спортпіта звучить як carbs (від Сarbohydrate Supplements).

У раціоні спортсменів, які тренуються для зростання м'язової маси, повинні бути продукти дають калорії. Для нарощування м'язів потрібна інтенсивна силова програма, а для її виконання - багато енергії. Вуглеводи - ось джерело глюкози, яка перетворюється на внутрішньоклітинну енергію, і організм здатний її накопичувати в м'язах вигляді глікогену. Надходження вуглеводів призводить до вироблення інсуліну, який гальмує розпад білка.

Карбо - джерело складних вуглеводів

Добавка Карбо - це джерело необхідних спортсмену повільних вуглеводів, які засвоюються поступово, не викликають інсулінового сплеску і забезпечують постійне поповнення запасів глікогену. Відсутність простих (швидких) вуглеводів є плюсом для нарощування "сухої" м'язової маси. Застосування добавок з чистими складними вуглеводами (карбо) дозволяє атлетам працювати за інтенсивними програмами і досягати ефективного приросту м'язів.

Коли приймати вуглеводи карбо?

Рекомендується для хорошого ефекту приймати добавку карбо до тренінгу і відразу після нього. У дні без тренувань добре приймати вуглеводи вранці, щоб поповнити організм енергією після пробудження, а також між прийомами їжі.

Для тривалих тренувань (більше півтори години) хорошим джерелом енергії стануть швидкі вуглеводи, які Ви можете також купити в нашому інтернет-магазині. Їх потрібно приймати безпосередньо перед тренуванням і під час виконання програми.

В інтернет-магазині fitnutrition.ua Ви можете отримати консультацію, яка допоможе Вам вибрати і купити вуглеводи карбо та інше спортивне харчування.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Вуглеводи
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Вуглеводи по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно