Тестобустери

(50)
OstroVit
272 грн
BioTech USA
606 грн
Olimp
516 грн
Progress Nutrition
420 грн
MyProtein
594 грн
Animal від Universal Nutrition
3 432 грн
BioTech USA
571 грн
Sporter
425 грн
OstroVit
355 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Тестостеронові бустери

Всім відомий чоловічий стероїдний гормон тестостерон відіграє виняткову роль в чоловічої репродуктивної функції, і саме його рівень в організмі визначає розвиток вторинних сексуальних ознак, одним з яких є значна м'язова і кісткова маса. Саме тому що високий рівень тестостерону в організмі є важливою умовою для потужного зростання м'язової маси, майже у всіх видах спорту і в бодібілдингу тестостеронового бустери активно використовуються як анаболічний засіб.

Дія бустера тестостерону

Тестостеронові бустери або простіше - тестобустери (англ. Boost - піднімати, підвищувати, допомагати піднятися) випускаються в категорії БАДів і призначені для стимулювання вироблення організмом чоловічого статевого гормону. Ця категорія спортивних добавок користується попитом в основному у спортсменів і бодібілдерів чоловічої статі. Заявляючи про свою анаболізму, бустери тестостерону допомагають наростити суху м'язову масу і збільшити силові показники.

Слід нагадати про такий цікавий біологічному механізмі. В організмі кожної людини є і чоловічі і жіночі статеві гормони, але в різній пропорції у чоловіків і жінок. При підвищеному рівні чоловічих гормонів (андрогенів) працює фермент ароматаза, який перетворює андрогени в естрогени (жіночі гормони) і підтримує тим самим їх стабільний рівень. З урахуванням цього факту в тестостеронових бустерах є інгредієнти, які не діють прямо на вироблення тестостерону, а блокують дію ароматази.

Кому можна приймати тестобустери?

Оскільки у здорових чоловіків у молодому віці рівень статевих гормонів природним чином підвищується, їм не рекомендується приймати такі препарати. А ось починаючи з 35-40 років, у чоловіків відбувається вікове зниження вироблення гормону, і з'являються такі стани як:

 • втома, дратівливість;
 • ослаблення пам'яті, уваги і концентрації;
 • зниження статевого потягу і еректильна дисфункція;
 • збільшення ваги (в основному за рахунок зростання жирового прошарку).

Використання тестостеронових бустерів в цьому випадку не тільки допоможе нарощувати м'язи, а й підвищить лібідо і потенцію.

Також тесто бустери будуть корисні після курсу стероїдних гормонів. Як відомо, після скасування стероїдів часто виявляються побічні ефекти, і природна вироблення гормону падає. Прийом бустера тестостерону протягом місяця підтримає рівень гормону, мінімізує негативні симптоми і сповільнить катаболізм.

Склад

Є аптечні тестобустери, але вони, як правило, дорожче спортивних добавок (не через кращої якості, а через дорогий реєстрації медпрепаратів). Крім того, бустери відпускаються без рецепта, як БАД, і також позитивне те, що більшу частину їх інгредієнтів отримують з натуральних продуктів.

До складу тестостеронового бустера можуть входити як екстракти лікарських рослин, так і синтетичні речовини зі стимулюючою дією або інгібуючі ароматазу. Виробники часто включають до складу додаткові компоненти, також мають стимулюючий синтез тестостерону дію, наприклад, Омега-3, вітаміни і мікроелементи.

Рекомендації щодо застосування

Кожен виробник дає свої рекомендації, але частіше за все тестобустери приймають 1-3 разів на день після їди, цикл - місяць прийому, місяць перерви.

Особливі вказівки:

 • Не перевищувати рекомендовану дозу і обов'язково робити перерви між курсами;
 • що не поєднуються з іншими бустерами і, тим більше, із стероїдними гормонами;
 • не брати при гіпертонії, захворюваннях серцево-судинної системи і нирок;
 • не рекомендується приймати жінкам.

Тестостероновий бустер може бути ефективним тільки при правильній дієті з достатньою кількістю білка і калорій і регулярної інтенсивному фізичному навантаженні. Також дія бустерів підтримують інші добавки спортивного харчування, які добре з ними поєднуються: протеїн, креатин (особливо креатин з транспортною системою), вітамінно-мінеральні і амінокислотні комплекси та ін. Добавки.

У будь-якому випадку всім, хто приймає стероїдні гормони або бустери тестостерону, потрібно пам'ятати, що гормональний баланс дуже легко порушити, але важко і довго відновити.

Купити тестостероновий бустер в нашому інтернет-магазині

У нашому каталозі представлені бустери тестостерону різних виробників з описом. Якщо потрібні уточнення за складом, наші консультанти дадуть відповідь на всі питання.

Вибрати потрібний Вам товар і оформити покупку дуже лекго за допомогою пропонованої форми замовлення.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Тестобустери
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Тестобустери по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно