Роль BCAA на сушінні

Роль BCAA на сушінні

Амінокислоти BCAA (branched-chain amino acids) мають розгалужену ланцюг. Ця група включає в себе валін, лейцин, ізолейцин - три протеїнових компонента, які не синтезуються організмом самостійно, а повинні надходити виключно разом з їжею. Тому їх регулярний прийом вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. Комплекс BCAA неспроста сформувався саме з цих протеїнів. Справа в тому, що вони добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

Дане поєднання амінокислот є незамінним джерелом білка під час сушіння. Адже компоненти БЦАА засвоюються дуже швидко, і організм при цьому не витрачає додаткову енергію (на відміну від прийому звичайного білка). Крім того, амінокислоти BCAA стимулюють вироблення гормону лептину, що регулює процеси обміну речовин: витрата і відкладення жиру, апетит, вага тіла. Якщо в організмі рівень лептину низький, то апетит підвищується, а обмін речовин сповільнюється (необхідно це для того, щоб зберегти запаси жиру). Таким чином, прийом BCAA в питаннях схуднення не менш важливий, ніж прийом жиросжигателей. Ці амінокислоти буквально обманюють організм, змушуючи його думати, що надійшла калорійна їжа і бояться за збереження запасу жиру нема чого.

Вплив BCAA на організм

БЦАА надзвичайно важливі для організму. Справа в тому, що м'язи людини на 10-20% складаються з амінокислот. В їх структурі понад 35% припадає саме на ці три незамінних протеїну - валін, ізолейцин і лейцин. Вони служать одним з основних джерел енергії під час занять спортом. І якщо в організмі БЦАА є в недостатній кількості, м'язи починають голодувати.

BCAA амінокислоти виконують такі функції:

  • знімають втому м'язів;
  • виконують роль будівельного матеріалу для м'язів;
  • нормалізація процесів жирового обміну;
  • прискорює спалювання жиру;
  • покращує процеси метаболізму;
  • зменшують втрати інших амінокислот;
  • збільшують витривалість м'язів;
  • сприяють утворенню інших потрібних для організму амінокислот.

Як правильно пити БЦАА?

Помилково думати, що прийом БЦАА повністю замінює прийом протеїну. Дана група амінокислот застосовується лише у вигляді добавок до основного раціону, за умови достатнього отримання організмом білка протягом доби.

Оптимальна разова доза БЦАА з метою схуднення або при наборі м'язової маси становить від 4 до 10 грамів. Найбільш правильним вважається приймати цю групу добавок до, під час і відразу ж після тренування. Такий прийом добавки дозволить відновити нормальний рівень амінокислот і стимулювати зростання нової м'язової маси.

Приймайте правильно і потрібні харчові добавки, і тоді Ви зможете значно збільшити свої фізичні показники. Регулярний прийом БЦАА при тренуваннях - перший крок на шляху до атлетичної фігури вашої мрії.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин спортивного харчування, щоб купити BCAA за вигідною ціною. Гарантуємо якість товару і відмінне обслуговування.

01.02.2022
Ваш відгук буде першим!
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
Ваша оцінка  
captcha
повернуться