Добавки для здоров'я суглобів і зв'язок

Добавки для суглобів і зв'язок

Для суглобів характерна зношуваність з віком або в силу високих систематичних фізичних навантажень. Хрящова тканина повільно, але поступово руйнується, зменшуючи свої амортизаційні і ковзаючі властивості. Інші елементи суглоба також можуть втратити свій ресурсний потенціал. В якості профілактики суглобів необхідно систематично вживати комплекс добавок, дія яких буде направлено на збереження функціональності сполучної тканини.

Комплекс добавок для опорно-рухової системи

Для профілактики травм і швидкої зношуваності суглоба вкрай необхідно включити в свій раціон:

  1. Колаген для суглобів
  2. Омега 3
  3. Вітаміни та мінерали
  4. Глюкозамін і хондроїтин

Колаген - це особливий білок, який є одним з ключових елементів будь сполучної тканини. Якщо рівень колагену в межах норми, то суглоби і зв'язки укріплені, хрящова тканина не виснажується, а еластичність тканин висока. Колаген синтезується в організмі, але для синтезу використовуються мінерали мідь, залізо, марганець, вітаміни групи B, вітамін C і амінокислоти пролін і лізин, які у великій кількості містяться в колагенових добавках. Для форсованого зміцнення суглобових тканин ці мікроелементи повинні надходити в організм спортсмена і з їжею, і з додатковими добавками.

Поліненасичені жири, до яких відноситься Омега 3, запобігають уповільнюють процеси руйнування колагенових волокон. Дослідження показують, що регулярний прийом препарату знижує ризик травм і розвитку суглобових захворювань. У нашому дитинстві найбільш прийнятною формою Омега-3 був риб'ячий жир в рідкій формі, але на сьогоднішній день виробники пропонують зручні капсули.

Вітамінно-мінеральні комплекси сприяють загальному зміцненню організму і беруть активну участь в синтезі суглобових тканин. Для форсування регенерації хрящових волокон рекомендується приймати глюкозамін і ходроітін, які не тільки запобігають дегенерацію тканин, але і сприяють їх новому синтезу, стимулює відновлення травмованих волокон.

Добавки в нашому магазині

Колаген, глюкозамін і хондроїтин, Омега 3 і, природно, вітаміни в організмі людини виконують свої локальні завдання, тому спортивне харчування для суглобів рекомендується приймати в комплексних препаратах до декількох місяців поспіль, особливо в періоди активних тренувань і виходів на пікові навантаження.

У нашому магазині можна придбати найякісніші та результативні комплекси для захисту і зміцнення зв'язок, а також для активації регенерації організмом власної сполучної тканини, вітаміни для суглобів . Продукція від світових виробників Olimp (Польща), BioTech USA (США), Nutrend (Чехія) та інших. При цьому ви можете вибрати зручну форму препаратів - капсули, порошки, рідкі склади або таблетки. З таким багатим вибором добавок піклуватися про своє здоров'я стало набагато простіше.

11.05.2022
Ваш відгук буде першим!
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
Ваша оцінка  
captcha
повернуться