ТОП 3 добавок для набору м'язової маси

ТОП-3 добавок для набору м'язової маси

Спортивне харчування, розроблене спочатку виключно під професіоналів і орієнтоване на досягнення ними високих результатів, сьогодні представлено різними категоріями препаратів. Серед них є як жіросжігателі, так і добавки для набору м'язової маси. Якщо вашим завданням є збільшення у вазі протягом короткого проміжку часу, то включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінсодержащіе добавки.

Забезпечити тіло будівельним матеріалом

Для цього потрібен білок, що складається з амінокислот, які беруть участь в будівництві і відновленні м'язів. Але професійним спортсменам для нарощування м'язової маси потрібно забезпечити організм великою кількістю білка, яке складно з'їсти з прийомом звичайної їжі, тому вони вживають протеїн спортивне харчування у вигляді порошків.

Ці препарати умовно поділяються на дві категорії:

  • швидкі;
  • повільні.

Перші засвоюються організмом моментально забезпечуючи тіло спортсмена будівельним матеріалом і одночасно збільшуючи його силу і витривалість. Другі менш доступні біологічно і віддають білок протягом декількох годин. Відрізнити добавки з швидкими і повільними протеїнами нескладно. До перших відносяться ті, в основі яких переважає сироватковий білок, а містять казеїновий - до других.

Потрібно враховувати і ще один аспект: щоб збільшити обсяг м'язів потрібно 1,5 г білка на кілограм ваги. Виходячи з цих показників і потрібно будувати свій раціон харчування, включаючи в нього протеїнові добавки.

Вітамінно-мінеральні комплекси - швидке відновлення

Набір м'язової маси неможливий без наполегливих тренувань і отримання організмом в достатній кількості білків, жирів і вуглеводів. Але вибираючи харчові добавки не можна виключати вітамінно-мінеральні комплекси. Препарати з цієї категорії відповідають за нормальний обмін речовин і забезпечують швидке відновлення після високих фізичних навантажень.

Серед вітамінів найбільш значущим є вітаміни групи B. Вони синтезують білок, сприяючи нарощуванню м'язової маси. Однак для нормальної діяльності організму потрібні різні вітаміни і мінерали, які зібрані в спеціальні комплекси. Останні повинні входити в раціон як спортсменів, так і людей, які відвідують тренажерний зал для загального зміцнення здоров'я.

Креатінсодержащіе добавки для збільшення силових показників

Основним джерелом енергії для роботи м'язів є креатин. Отримати цю речовину в достатньому обсязі можна, включивши в свій раціон препарати з спортивного харчування. Вони вважаються одними з найбільш ефективних, так як підвищують енергетичні запаси організму, збільшують витривалість, тим самим сприяючи прогресу в силових вправах.

Тим, хто ще не визначився з вибором сумішей для набору м'язової маси, ми рекомендуємо включити в свій раціон креатин , протеїн , вітаміни та мінерали . Широкий асортимент таких добавок представлений в каталозі нашого інтернет-магазину і доступний для всіх бажаючих.

01.06.2022
Ваш відгук буде першим!
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
Ваша оцінка  
captcha
повернуться