Статті про вітаміни та спортивне харчування

Що краще: амінокислоти чи протеїн? Що краще: амінокислоти чи протеїн?
16.09.2022

Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.

Що таке колаген? Що таке колаген?
17.08.2022

Сьогодні на ринку можна зустріти найрізноманітніші продукти із вмістом колагену. Що ж це за речовина і чому вона останнім часом стала настільки популярною серед споживачів? Пропонуємо ознайомитися з основними властивостями колагену, різновидами та перевагами його регулярного вживання.

Вітаміни проти випадіння волосся Вітаміни проти випадіння волосся
13.07.2022

Зараз на ринку медикаментів та харчових добавок представлений величезний вибір різноманітних вітамінних комплексів, кожен із яких націлений на вирішення певної проблеми. Який із них підійде саме вам?

Який протеїн вибрати? Який протеїн вибрати?
09.06.2022
Типы белковых порошков, их преимущества и особенности выбора протеина
ТОП 3 добавок для набору м'язової маси ТОП 3 добавок для набору м'язової маси
01.06.2022

Якщо Ви хочете швидко і правильно набрати вагу, включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінові добавки.

Корисні властивості Омега 3 Корисні властивості Омега 3
29.05.2022

Будь-яка дієта повинна включати в себе прийом поліненасичених жирних кислот. Крім спортсменів, приймати їх повинні всі люди, які хочуть поліпшити своє здоров'я, збільшити витривалість, підняти загальний тонус.

Коли потрібно використовувати ізотоніки? Коли потрібно використовувати ізотоніки?
26.05.2022

Під час активних аеробних і анаеробних навантажень організм спортсмена швидко втрачає необхідні електроліти та рідина. Рівень натрію і калію в крові знижується, що призводить до швидкої стомлюваності і млявості. Для заповнення електролітного балансу потрібно пити ізотоніки.

Властивості Бета-аланіну Властивості Бета-аланіну
14.05.2022

Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.

Добавки для здоров'я суглобів і зв'язок Добавки для здоров'я суглобів і зв'язок
11.05.2022

Суглоби зношуються з віком або в силу високих фізичних навантажень. Для здоров'я суглобів і зв'язок в якості профілактики необхідно систематично вживати комплекс добавок.

L-carnitine для витривалості і зниження ваги L-carnitine для витривалості і зниження ваги
03.05.2022

L-карнітин корисний для всіх вікових груп, для жінок і чоловіків, для любителів фітнесу і бодібілдерів, професійних спортсменів і новачків. Його вживання збільшує активність і витривалість, наповнює енергією.

Як вибрати протеїн? Як вибрати протеїн?
21.04.2022

Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.

Раціональне харчування, як основа схуднення Раціональне харчування, як основа схуднення
14.04.2022

Дієтологами давно визначені основні закони здорового харчування, які нескладно дотримуватися. Але їх потрібно дотримуватися все життя. Короткочасні обмеження в раціоні дають не достатній результат і не завжди корисні для організму.

Більше статей