Статті про вітаміни та спортивне харчування

Який протеїн вибрати? Який протеїн вибрати?
09.06.2022

Типи білкових порошків, їх переваги та особливості вибору протеїну

ТОП 3 добавок для набору м'язової маси ТОП 3 добавок для набору м'язової маси
01.06.2022

Якщо Ви хочете швидко і правильно набрати вагу, включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінсодержащіе добавки.

Корисні властивості Омега 3 Корисні властивості Омега 3
29.05.2022

Будь-яка дієта повинна включати в себе прийом поліненасичених жирних кислот. Крім спортсменів, приймати їх повинні всі люди, які хочуть поліпшити своє здоров'я, збільшити витривалість, підняти загальний тонус.

Коли потрібно використовувати ізотоніки? Коли потрібно використовувати ізотоніки?
26.05.2022

Під час активних аеробних і анаеробних навантажень організм спортсмена швидко втрачає необхідні електроліти та рідина. Рівень натрію і калію в крові знижується, що призводить до швидкої стомлюваності і млявості. Для заповнення електролітного балансу потрібно пити ізотоніки.

Властивості Бета-аланіну Властивості Бета-аланіну
14.05.2022

Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.

Добавки для здоров'я суглобів і зв'язок Добавки для здоров'я суглобів і зв'язок
11.05.2022

Суглоби зношуються з віком або в силу високих фізичних навантажень. Для здоров'я суглобів і зв'язок в якості профілактики необхідно систематично вживати комплекс добавок.

L-carnitine для витривалості і зниження ваги L-carnitine для витривалості і зниження ваги
03.05.2022

L-карнітин корисний для всіх вікових груп, для жінок і чоловіків, для любителів фітнесу і бодібілдерів, професійних спортсменів і новачків. Його вживання збільшує активність і витривалість, наповнює енергією.

Як вибрати протеїн? Як вибрати протеїн?
21.04.2022

Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.

Раціональне харчування, як основа схуднення Раціональне харчування, як основа схуднення
14.04.2022

Дієтологами давно визначені основні закони здорового харчування, які нескладно дотримуватися. Але їх потрібно дотримуватися все життя. Короткочасні обмеження в раціоні дають не достатній результат і не завжди корисні для організму.

Як правильно приймати вітаміни? Як правильно приймати вітаміни?
06.03.2022

Для всіх, хто займається спортом або веде активний спосіб життя важливо організувати збалансоване харчування. Вітаміни та мінерали - ключова складова здоров'я.

Як приймати гейнер? Як приймати гейнер?
20.02.2022

Професійним спортсменам для відновлення сил після інтенсивних тренувань і нарощування маси необхідний гейнер як додаткове джерело вуглеводів.

Роль BCAA на сушінні Роль BCAA на сушінні
01.02.2022

Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

Більше статей