Рослинний протеїн

(35)
MyProtein
736 грн
MyProtein
512 грн
BioTech USA
695 грн
MyProtein
1 015 грн
Scitec Nutrition
1 060 грн
OstroVit
539 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Рослинний протеїн як спортивне харчування

Рослинний протеїн має недоліки в порівнянні з білками тваринного походження, але такий продукт, як соєвий ізолят має значно більше позитивних якостей. Очевидно, що рослинний протеїн воліють вегетаріанці і вегани, але він підходить і людям зі звичайним режимом харчування.

Відомі багато рослинні продукти, які є цінними джерелами білка: горіхи, бобові, крупи, гриби, сухофрукти. Звичайно, вони повинні бути присутніми в раціоні людини. Але якщо мова йде про спортивне харчування, то, виходячи з технологічних особливостей, для виробництва рослинного протеїну вибирають найчастіше сою, рідше рис і горох. Тому, коли говорять "рослинний протеїн", зазвичай мають на увазі соєвий.

Про недоліки рослинного протеїну багато написано, і він набагато менш популярний, ніж його конкуренти по спортпіту. Але знаходяться і гідності.

 • Рослинний протеїн має неповноцінний, але тим не менш досить багатий амінокислотний профіль. У порівнянні з іншими видами білків в ньому не присутні деякі амінокислоти. Зокрема, мала кількість лейцину істотно знижує засвоюваність рослинного білка, а нестача метіоніну зменшує ефективність нарощування м'язової маси.
 • Рослинний протеїн характеризується малою кількістю заліза і вітамінів групи B, що теж є недоліком.
 • А ось низька вартість - явна перевага рослинних протеїнів.

Кому підходить рослинний протеїн?

Очевидно, що вегетаріанці і вегани вибирають цей продукт, але рослинний протеїн підходить і атлетам зі звичайним режимом харчування.

Рослинний протеїн можна приймати незалежно від виду спорту. Він сприятиме відновленню м'язів, їх зростання, а також буде корисний для коригування дієти при схудненні.

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Який протеїн вибрати?
Типы белковых порошков, их преимущества и особенности выбора протеина
ТОП 3 добавок для набору м'язової маси
Якщо Ви хочете швидко і правильно набрати вагу, включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінові добавки.
Як вибрати протеїн?
Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Рослинний протеїн
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Рослинний протеїн по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно