Препарати для сну

(66)
Scitec Nutrition
416 грн
Puritan's Pride
443 грн
Puritan's Pride
347 грн
BioTech USA
517 грн
Puritan's Pride
229 грн
Puritan's Pride
373 грн
BioTech USA
400 грн
Puritan's Pride
128 грн
BioTech USA
323 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Препарати для сну

Сон - це необхідна для людини фізіологічний стан, під час якого організм відновлює свої ресурси. Низька якість сну або його повна відсутність істотно відбивається на самопочутті, а в довгостроковій перспективі і на стані здоров'я. Можуть виникати порушення в роботі серцево-судинної системи, погіршення пам'яті та уваги, депресивні розлади, зниження імунітету, передчасне старіння.
У магазині FITNUTRITION представлені препарати для поліпшення сну без рецепта, які допоможуть відновити ритми сну і неспання і не нашкодити здоров'ю.

Які є вітаміни для покращення сну

 • Препарати для сну на основі магнію
  Мінерал магній необхідний для здійснення багатьох хімічних процесів в організмі.
  Механізм дії препаратів для сну на основі магнію:
  Магній впливає на нейромедіатори, які передають імпульси в мозок, де активізується центр сну. Після цього відбувається розслаблення тіла і уповільнення процесів в організмі. Виділяється гормон мелатонін і відбувається занурення в сон.
  Достатня кількість магнію робить сон глибоким і спокійним.
  Крім того, препарати для сну з магнієм впливають на продукцію серотоніну - "гормону щастя". Його дефіцит тягне за собою емоційну лабільність, безсилля і погіршення пам'яті.
 • Препарати для сну на основі мелатоніну
  Мелатонін це "гормон сну", що виробляється залозою головного мозку. Синтез гормону практично не відбувається вдень, зате активізується вночі. Пік його продукції припадає на період від півночі до 3-5 годин ранку. Цей гормон виконує безліч функцій в організмі крім регуляції сну:
  - стимулює роботу центральної нервової системи
  - бере участь в регуляції ваги
  - зміцнює імунітет
  - стабілізує артеріальний тиск
  Причин нестачі мелатоніну може бути безліч: вік більше 50 років, дефіцит мікроелементів і вітамінів, джерела світла в спальні, хронічні захворювання, сильні стреси.
  У такій ситуації ефективними стануть вітаміни для сну на основі мелатоніну, які швидко допоможуть збалансувати час відпочинку і неспання.
 • Препарати для нормалізації сну на основі триптофану
  L-триптофан - одна з незамінних амінокислот, яка бере участь в активізації синтезу гормонів мелатоніну і серотоніну. Достатня кількість триптофану дозволить відновитися і відпочити за короткий період часу.
  Триптофан буде дуже корисний для спортсменів і бодібілдерів, так як крім іншого є будівельним матеріалом для м'язів. Прийом триптофану поліпшить фізичні показники та посприяє розслабленню після інтенсивних тренувань.
 • Препарати для сну з гамма-аміномасляної кислоти (GABA)
  GABA це органічна речовина, яка бере участь в метаболічних процесах в головному мозку. Гамма-аміномасляна кислота гальмує збудження і прискорює занурення в сон. Крім того, її достатню кількість покращує кровообіг.
  У магазині FITNUTRITION в Києві можна купити таблетки для сну з комбінацією мінералів і вітамінів.
  - магній і вітамін В6
  - кальцій, магній, цинк

Ми відправляємо таблетки для сну в усі міста України. Всі таблетки і препарати для сну, як і всі товари на сайті оригінальні і мають сертифікати, що підтверджують якість.

Препарати не є лікарськими засобами. Перед вживанням проконсультуйтеся з фахівцем.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Препарати для сну
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Препарати для сну по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно