Предтрен

(89)
Animal від Universal Nutrition
2 226 грн
BioTech USA
301 грн
BioTech USA
764 грн
OstroVit
439 грн
Progress Nutrition
749 грн
Animal від Universal Nutrition
1 632 грн
OstroVit
822 грн
Olimp
818 грн
Sporter
386 грн
Sporter
548 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Передтренувальні комплекси

Перед тренувальний комплекс - це спеціалізований продукт спортивного харчування, дія якого спрямована на підвищення ефективності тренувань і продуктивності спортсмена під час виконання тренувальної програми. Для добавок цієї групи використовуються і інші назви: предтрен, спортивні енергетики. Компоненти передтренувальних комплексів надають багатогранну дію на організм, допомагаючи атлетові ефективно тренуватися, встигати відновлюватися між повторними підходами і добре себе почувати і після тренування.

Предтрен: склад, дія інгредієнтів

Життя сучасних людей завантажена роботою, навчанням і, буває, особистими проблемами. Звичайно, нелегко після робочого дня або після декількох пар йти на тренування і викластися там наповну. Що ж потрібно атлету для продуктивної тренування? Стимул і налаштованість на навантаження, більше сили для виконання вправ, витривалість для повторення підходів. Саме це і дають передтренувальні комплекси. Предтрени містять багато різних компонентів (від 10 до 20), і їх дії об'єднуються для комплексного ефекту. З основних речовин, що входять в енергетик для тренувань, можна виділити:

 • Кофеїн - стимулятор нервової системи, підвищує концентрацію уваги і активність на тренуваннях.
 • BCAA - амінокислоти, будівельний матеріал для м'язової тканини, пригнічувач катаболізму.
 • Бета-аланін - pH-буфер, пригнічує утворення молочної кислоти, підвищує витривалість на тренуваннях.
 • Креатин - джерело енергії для м'язів, покращує їх рельєф, що поліпшує ефект від тренувань.
 • Аргінін - донатор азоту, покращує приплив крові до м'язів.
 • Таурин - стимулятор з метаболічним і кардіотропних дією.
 • Вітаміни та мінерали - поповнюють запас необхідних речовин, який виснажується при тренуваннях.

Як вибрати і приймати предтрен?

До складу спортивних предтреніков входять добре вивчені речовини, але їх загальний вплив на організм вивчено недостатньо. Відгуки, які дають атлети на ті чи інші предтренувальні комплекси, суперечливі. Якщо Ви хочете приймати предтрен, обов'язково вивчіть склад пропонованої продукції і протипоказання, проконсультуйтеся з тренером і лікарем.

Бажано спочатку перевірити, чи підходять Вам вибрані предтреніки. На перший прийом візьміть половину дози, зазначеної на упаковці. Якщо така кількість вже дає хороший ефект, то дозу збільшувати не варто. Пам'ятайте про те, що прийом спортивного енергетика в дозах перевищують рекомендовані може дати побічні ефекти і навіть нанести непоправний шкоди організму, особливо якщо є будь-які порушення в роботі серцево-судинної системи. При тривалому застосуванні предтрена може з'явитися звикання.

З питаннями щодо перед тренувальних комплексів можна звернутися в наш інтернет-магазин. Якщо Ви вибрали добавку, додавайте товар в корзину і заповнюйте форму покупки.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Предтрен
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Предтрен по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно