ПРО НАС

КОМПАНІЯ FITNUTRITION ™ - СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ І СПОРТТОВАРИ ДЛЯ АКТИВНИХ ЛЮДЕЙ

Місія нашої компанії - популяризація здорового способу життя. Ми частина великої спільноти активних людей, для яких здоровий спосіб життя став одним з ключових напрямків саморозвитку.

Ми надаємо продукти допомагають ставати кращим, досягати спортивних перемог, зміцнювати здоров'я, знаходити кращу версію себе. Команда FITNUTRITION ™ - ваша група підтримки на шляху до результату.

ДОПОМОЖЕМО ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Наше завдання полягає не тільки в наданні якісної продукції, але і в підвищенні обізнаності покупців. Команда проводить постійну підготовку свіжих статей про здоровий спосіб життя, спортивне харчування, біологічно активні добавки та тренуваннях. Перевіряючи на власному досвіді і з урахуванням останніх наукових досліджень, ми готуємо інформацію, яка допомагає досягати поставлених цілей.

Володіючи знаннями, ви зможете самостійно підібрати потрібний товар, скорегувати харчування і тренування відповідно необхідного результату. Формування правильного відношення до БАДів - одна з ключових цілей нашої команди. Біологічно активні добавки - це, перш за все, важлива частина різноманітного і правильного раціону харчування, а не заміна йому. Ми прагнемо популяризувати спорт і правильне харчування для поліпшення якості життя населення нашої країни.

ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ
І ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Ми дорожимо своєю репутацією і працюємо тільки з офіційними дистриб'юторами. Ретельний підбір асортименту дозволяє покупцеві вибирати з високоякісних і дійсно працюють продуктів.

FITNUTRITION.UA робить все, щоб стати кращим інтернет-магазином з продажу спортивного харчування, добавок для здоров'я, спортивного одягу і аксесуарів. Місцем, де вибирати і купувати товар легко - усвідомлено, швидко і зручно. На сайті підготовлені якісні описи і фото товару, завжди актуальні ціни та наявність більше 30 світових і національних брендів.

У команді FITNUTRITION ™ працюють професійні продавці та консультанти. У телефонному режимі або безпосередньо в магазині вони надають кваліфіковану консультацію і відповідають на будь-які питання. Так само будь-який товар ви можете подивитися і купити в нашому шоу-румі інтернет-магазину. Основний принцип роботи - задоволеність клієнта. Ми раді чути зворотний зв'язок і вдосконалювати наш сервіс.