Мелатонін

(36)
Puritan's Pride
443 грн
BioTech USA
517 грн
Puritan's Pride
229 грн
Puritan's Pride
373 грн
Puritan's Pride
128 грн
BioTech USA
323 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Мелатонін в таблетках

Мелатонін підтримує точну синхронізацію циклу сну з чергуванням дня і ночі. Робить сон більш тривалим і міцним, а після пробудження дає відчуття свіжості. Під час такого сну в організмі нормалізується робота всіх внутрішніх органів і систем, а мозок встигає обробити накопичену за день інформацію, що дуже корисно для відновлення після тренувань або робочого дня, для загального оздоровлення і підвищення витривалості
Шукаєте Мелатонін в таблетках? У магазині FITNUTRITION Ви можете купити Мелатонін або інші препарати для сну з мелатонином за розумною ціною онлайн!

Мелатонін в капсулах

Мелатонін спортсменам дуже зручно приймати в капсулах. Капсули мелатоніну можуть доповнюватися такими необхідними для організму мінералами, як кальцій і магній, а так само лікарськими рослинами - корінь валеріани, ромашка, хміль, квітка пристрасті.

Коротка довідка

Мелатонін - нейрогормон, виявлений порівняно недавно (в середині XX століття) американським дерматологом Аароном Лернером, але що примітно, препарати мелатоніну стали доступні тільки до 1993 року.

Мелатонін грає регулюючу роль в періодах сну і неспання і відповідає за глибину і якість сну.

Мелатонін синтезується протягом доби нерівномірне. Його вироблення залежить від освітленості і часу доби. Яскравий денний або штучне світло блокують вироблення гормону, тому навіть перегляд телевізора, робота за комп'ютером або використання смартфона перед сном руйнівно діють на мелатонін і ускладнюють перехід до сну, а то і зовсім призводять до безсоння.

Пік вироблення гормону припадає на темний час доби, а максимальна концентрація речовини досягається в період між північчю та 5 годиною ранку, але тільки за умови, що сон настає до 23:00.

Синтез гормону сну в дитячому віці дуже активний, але в міру дорослішання гормон продукується все менше і менше. Саме тому безсоння рідко спостерігається у дітей, але стає частим явищем в дорослому віці, особливо у літніх людей.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Мелатонін
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Мелатонін по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно