Мелатонін

(36)
Puritan's Pride
460 грн
Puritan's Pride
271 грн
Puritan's Pride
312 грн
BioTech USA
517 грн 439 грн
Puritan's Pride
229 грн
Puritan's Pride
373 грн
Puritan's Pride
128 грн 109 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Мелатонін в таблетках

Мелатонін підтримує точну синхронізацію циклу сну з чергуванням дня і ночі. Робить сон більш тривалим і міцним, а після пробудження дає відчуття свіжості. Під час такого сну в організмі нормалізується робота всіх внутрішніх органів і систем, а мозок встигає обробити накопичену за день інформацію, що дуже корисно для відновлення після тренувань або робочого дня, для загального оздоровлення і підвищення витривалості
Шукаєте Мелатонін в таблетках? У магазині FITNUTRITION Ви можете купити Мелатонін або інші препарати для сну з мелатонином за розумною ціною онлайн!

Мелатонін в капсулах

Мелатонін спортсменам дуже зручно приймати в капсулах. Капсули мелатоніну можуть доповнюватися такими необхідними для організму мінералами, як кальцій і магній, а так само лікарськими рослинами - корінь валеріани, ромашка, хміль, квітка пристрасті.

Коротка довідка

Мелатонін - нейрогормон, виявлений порівняно недавно (в середині XX століття) американським дерматологом Аароном Лернером, але що примітно, препарати мелатоніну стали доступні тільки до 1993 року.

Мелатонін грає регулюючу роль в періодах сну і неспання і відповідає за глибину і якість сну.

Мелатонін синтезується протягом доби нерівномірне. Його вироблення залежить від освітленості і часу доби. Яскравий денний або штучне світло блокують вироблення гормону, тому навіть перегляд телевізора, робота за комп'ютером або використання смартфона перед сном руйнівно діють на мелатонін і ускладнюють перехід до сну, а то і зовсім призводять до безсоння.

Пік вироблення гормону припадає на темний час доби, а максимальна концентрація речовини досягається в період між північчю та 5 годиною ранку, але тільки за умови, що сон настає до 23:00.

Синтез гормону сну в дитячому віці дуже активний, але в міру дорослішання гормон продукується все менше і менше. Саме тому безсоння рідко спостерігається у дітей, але стає частим явищем в дорослому віці, особливо у літніх людей.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Мелатонін
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Мелатонін по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно