L-карнітин

(68)
Nutrend
798 грн
BioTech USA
753 грн
BioTech USA
915 грн
OstroVit
267 грн
BioTech USA
198 грн
Progress Nutrition
369 грн
Olimp
1 015 грн
Progress Nutrition
236 грн
Power Pro
614 грн
Puritans Pride
451 грн
Quamtrax
28 грн
Nutrex
599 грн
Puritans Pride
359 грн
Amix
699 грн
Power Pro
594 грн
Sporter
637 грн
Quamtrax
549 грн
Sporter
395 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Купити L-карнітин за вигідною ціною

L-карнітин (L-carnitine, також використовуються кириличне написання л-карнітин, ель карнітин) - вітаміноподібні речовини, за своєю структурою знаходиться в хімічну спорідненістю з вітамінами групи B. У організмі людини і тварин л карнітин виробляється в печінці та нирках і потоком крові транспортується до інших тканин і органів. Концентрується в основному в поперечно-смугастих м'язах, в тій же печінки і в мозку.

Цікаве і важливе про речовину л-карнітин

 1. З відкриттям в 1905 році і вивченням властивостей l-карнітину пов'язані імена російського академіка В. С. Гулевича і професора Харківського університету Р. П. Крімберга. Спочатку л-карнітин був знайдений в тканини м'язів, вперше синтезований в 1960 році, і вже пізніше б ла визначена його роль в організмі.
 2. L карнітин є кристалічний порошок, схожий на цукор: білого кольору, без запаху, вбирає воду і добре розчиняється.
 3. Назва речовини походить від слова сarnis (переклад з латинського - м'ясо). Природно, що такі продукти, як м'ясо, птиця, риба, а також молоко, сири є багатими джерелами речовини л карнітин для людини.
 4. Л-карнітин руйнується при високих температурах.
 5. У синтезі карнітину беруть участь багато вітаміни (С, В3, В6, В9, В12) і ферменти. При дефіциті в організмі хоча б одного з необхідних речовин може розвиватися карнітінова недостатність.
 6. Карнітин помилково називають амінокислотою. Плутанина швидше за все виникає через те, що в його біосинтезі беруть участь дві амінокислоти.
 7. Л-карнітин є важливим біохімічним маркером нормального дозрівання сперматозоїдів. Існує пряма кореляція між концентрацією в спермі карнітину і кількістю сперматозоїдів, їх рухливістю і здатністю проникати яйцеклітину. Це обумовлює його застосування для лікування порушень репродуктивної функції.

Яку роль відіграє л-карнітин в організмі?

У метаболічних процесах дуже важливим є кофермент (Коензим) А, який бере участь в реакціях синтезу і окислення жирних кислот, ліпідів і інших речовин. Присутність л карнітину підтримує його активність, і продукти цих реакцій переправляються в мітохондрії. Ці «клітинні електростанції» перетворять їх в енергію в формі АТФ.

На макро рівні ефекти l-карнітину полягають у тому, що він:

 • бере участь в транспортуванні і спалюванні жирних кислот і допомагає зменшити шар жирових відкладень;
 • активує обмін речовин і сприяє тим самим більш швидкому приросту м'язової маси;
 • виробляє анаболічний і антигіпоксичну дію і покращує роботу серцевого м'яза, і цей ефект дозволяє спортсмену підвищити свою витривалість і працездатність - інтенсивніше тренуватися і зменшити відчуття втоми, збільшити стійкість до стресу;
 • покращує діяльність головного мозку, сприяє поліпшенню пам'яті.
 • Атлети-професіонали і новачки в спорті задаються метою наростити м'язову масу і прибрати жирові відкладення. І саме л карнітин зі своєю репутацією жиросжигателя №1 стає їх помічником. Завдяки своїм властивостям він широко застосовується в спортивному харчуванні.

Рекомендації щодо застосування l-carnitine

Людям, які прагнуть купити л-карнітин просто для схуднення, варто нагадати про те, що дія будь-якого жиросжигателя буде проявлятися тільки в комплексі з раціональним харчуванням і фізичними навантаженнями.

Л карнітин випускають в різних формах - рідкий (сироп), таблетки і капсули. Оптимальна доза л карнітину, яка дає швидкий відчутний ефект і підвищує продуктивність тренінгу - від 1000 мг до 3000 мг за один прийом безпосередньо перед тренуванням (за 15 хвилин).

Бажано l-carnitine приймати курсом в 4-6 тижнів, який можна повторити через кілька тижнів. Оскільки l-карнітин не робить збудливої дії на центральну нервову систему, то в разі проведення посиленого тренування його можна поєднати з прийомом кофеїну або гуарани.

Надлишки л-карнітину виводяться з організму, і його рівень підтримується природним чином в певних межах (гомеостатичність рівень). Але медики настійно рекомендують при відсутності порушень і протипоказань уникати тривалого застосування л карнітину без перерв. Вони попереджають, що при тривалому прийомі препаратів з l-carnitine може знизитися природна вироблення речовини, що призводить до необхідності постійного прийому екзопрепаратов (так званий синдром відміни).

Купити л-карнітин в інтернет-магазині Fitnutrition.ua

Препарат L-carnitine зареєстрований і як лікарський засіб, і як дієтична добавка. Відповідно, купити л карнітин можна в аптеці або магазині спортивного харчування.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений l карнитин рідкий, в капсулах і в таблетках від провідних виробників за доступними цінами. Наші консультанти також нададуть додаткову інформацію про цікаві вас продуктах.

Перед покупкою добавки обов'язково вивчіть її склад і рекомендації щодо застосування, проконсультуйтеся з тренером і лікарем.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальне наявність товару
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару L-карнітин по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно