Креатин

(120)
OstroVit
1 001 грн
OstroVit
516 грн
Scitec Nutrition
815 грн
BioTech USA
508 грн
Olimp
962 грн
BioTech USA
859 грн
Olimp
1 631 грн
Olimp
884 грн
Scitec Nutrition
1 090 грн
BioTech USA
908 грн
BioTech USA
209 грн
Trec Nutrition
590 грн
Trec Nutrition
725 грн
Nutrend
1 327 грн
OstroVit
556 грн
Amix
581 грн
Trec Nutrition
599 грн
Progress Nutrition
801 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Спортивне харчування Креатин

Речовина, виявлена в скелетних м'язах тварин, отримало назву креатин (від давньогрецького κρέας - м'ясо, англ. Creatine). Органічна хімія визначає його як азотовмісний амінокислоту, яка активно задіяна в циклі виробництва енергії на клітинному рівні і в її передачі м'язам. У тілі людини є креатин у вільній формі і фосфокреатин. М'язова тканина містить їх значну частину (95%).

Відкриття речовини Creatine відбулося в 1832 році, але воно стало застосовуватися в спортивному харчуванні тільки на початку 1990-х, коли стали відомі результати досліджень. Сучасні технології дозволили розробити спортивні добавки з різними формами креатину, які прибирають необхідність з'їдати багато м'ясних і рибних страв, щоб отримати його в потрібній кількості.

Ефекти прийому добавок з креатину:

 • збільшується сила і витривалість м'язів за рахунок зниження їх стомлюваності при інтенсивних вправах, що повторюються;
 • спостерігається ефективний приріст сухої м'язової маси;
 • гидратирующее вплив на клітини м'язової тканини створює додатковий обсяг м'язів, покращує їх рельєф;
 • позитивний вплив на роботу серця і судин, зниження вмісту холестерину в крові;
 • підтверджене прискорення відновлення спортсменів після травм.

Позитивний для атлетів факт, що креатін (creatine) не рахується допінгом. МОК визнає, що він не призводить до будь-яких серйозних порушень, і залишає його серед дозволених засобів для підвищення працездатності і спортивних показників.

Види і форми креатину

Сучасна фармакологія виділяє достатньо велику кількість різних форм креатину, кожна з них має і переваги, і недоліки для застосування в спортивному харчуванні. За способом отримання вони діляться на натуральні і синтетичні. Натуральна форма виділяється з м'язової тканини тварин, а синтетичну отримують в лабораторних умовах з цианамида і саркозина. Слід знати, що незважаючи на те, що ці форми мають однакову хімічну формулу, їх дія в організмі проявляється неоднаково.

Креатин моногідрат - дуже проста форма речовини, де молекула самої амінокислоти пов'язана з молекулою води. На сьогоднішній день це найбільш доступний і ефективний (і тому популярний) вид даної спортивної добавки.

Креатин малат - з'єднання з молекулами яблучної кислоти. Має кислий смак, добре розчиняється у воді.

Креатин етил естер (етил ефір) - це з'єднання з ефіром, новинка в області спортивного харчування. Має хорошу усмоктуваністю і високою біодоступністю.

Creatine Kre-Alkalyn (креалкалін) - креатин в лужному середовищі.

Схеми застосування креатину

Креатінсодержащіе добавки випускаються в декількох формах: порошок, капсули, рідина. Їх рекомендують приймати разом з протеїновим коктейлем або гейнером, можна запивати некислим соком.

 1. За схемою з фазою завантаження швидко досягається максимальний запас креатину в м'язах і робиться перехід на менші підтримуючі дози. В цьому випадку рекомендують протягом 5-9 днів приймати по 20 г в день, розділяючи їх на 4-5 прийомів (вранці, до і після тренування), потім по 5 г в день. Курс прийому 1 місяць, після перерви на 3-4 тижні можна повторити.
  Примітка: Багато хто запитує, чи обов'язково робити фазу завантаження. Якщо метою атлета є швидке нарощування м'язів і досягнення високих показників, то так, ця схема буде ефективною.
 2. За стандартною схемою слід приймати по 5 г в день після тренування (в дні відпочинку вранці). Курс 2 місяці, після перерви в 3-4 тижні можна зробити повтор.

Добавка з креатином буде корисна спортсменам-вегетаріанцям, оскільки вони не їдять м'ясо і не отримують його достатню кількість з їжею. Вона дасть позитивний ефект не тільки в спорті, але і для здоров'я в цілому.

Читайте більше на тему:

Як приймати креатин?
Якщо ви приймаєте харчову добавку для підвищення ефективності тренувань, але добитися бажаного результату довго не виходить, то причина невдачі криється швидше за все в її неправильному вживанні. Є перевірені ефективні методи прийому креатину.

У нашому магазині можна знайти креатин від таких відомих брендів, як:

Купуйте креатин в нашому інтернет-магазині

У нашому каталозі Ви знайдете великий вибір продукції і інформацію по кожному товару: виробник, вага, смак, дозування, ціна. Додавши товар в корзину, натисніть на кнопку Купити і заповніть форму.

Наші консультанти нададуть відповідь на всі Ваші запитання при потребі.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Креатин
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Креатин по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно