Комплексний протеїн

(29)
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Комплексний протеїн в спортивному харчуванні

Для об'єднання і використання переваг та особливостей різних видів білка випускаються комплексні протеїни. Це комбінації з декількох типів протеїну, найчастіше змішуються сироватковий, казеїновий і яєчний, також комбінують соєвий білок з сироватковим, і казеїн з сироватковим протеїном.

особливості та цінні якості

Як відомо, сироватковий протеїн самий "швидкий", яєчний протеїн має проміжні показники, а казеїн характеризується великим часом засвоєння. При складанні суміші з цих видів білка виходить протеїн комплексний, в якому кожна складова доповнює інші.

При прийомі комплексу протеїнів відразу проявляється дія сироватки, що дає швидку вироблення амінокислот і підвищення їх концентрації в організмі. Коли цей компонент закінчує свою роботу, вже "розганяються" інші протеїни, підтримуючи тим самим досягнутий амінокислотний рівень. В результаті дію комплексних протеїнів за інтенсивністю можна порівняти з сироваткою, а за тривалістю - з казеїном, і при цьому на протязі 6-8 годин забезпечується максимально збалансований амінокислотний профіль.

цілі:

Такі протеїнові суміші рекомендують для всіх видів спорту. Вони добре працюють для відновлення м'язів після тренувань, для росту м'язової маси, їх використовують в дієтах для схуднення.

Коли приймати?

 • Прийом комплексного протеїну по завершенні тренування допоможе задовольнити збільшену потребу організму в амінокислотах.
 • Його прийом на ніч запобіжить руйнівну дію катаболізму протягом усього періоду сну.
 • Завдяки присутності казеїну комплексний протеїн досить ситний, і його можна приймати між основними прийомами їжі для енергетичної підтримки організму.
 • Оскільки в складі є сироватковий протеїн і казеїн, протеїнові комплекси можуть не підійти людям з непереносимістю лактози.

Наш інтернет-магазин спортпіта має великий каталог товарів. Пропонуємо купити комплексні протеїни різних виробників. В каталозі великий вибір товарів: широка гама смаків, висока якість, вигідна ціна.

Комплексний протеїн Київ - у нас краща пропозиція!

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Який протеїн вибрати?
Типы белковых порошков, их преимущества и особенности выбора протеина
ТОП 3 добавок для набору м'язової маси
Якщо Ви хочете швидко і правильно набрати вагу, включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінові добавки.
Як вибрати протеїн?
Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Комплексний протеїн
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Комплексний протеїн по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно