Коензим Q10

(27)
Puritan's Pride
289 грн
Puritan's Pride
346 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Коензим q10 купити

Хоча ця речовина присутня в клітинах всіх живих організмів, в чистому вигляді воно було виділено лише в 1957 році. Запуск 2 000 років стало піком розквіту популярності добавки. Її почали застосовувати для лікування хвороб серця, підтримання загального імунітету і багато чого іншого. Деякі вчені вважають, що коензим варто назвати новим вітаміном.

Дія Коензим Q10

Це каталізатор початку метаболізму, комплексу реакцій в результаті яких їжа розпадається на енергетичні складові. Речовина діє в поєднанні з іншими ферментами і ензимами. Прискорює метаболічні процеси, забезпечує клітини енергією, має антиоксидантну дію, виконує безліч інших функцій. У найбільшій кількості він міститься в клітинах серця і печінки, допомагаючи їм витримувати значні навантаження. Коензим Q10 допомагає атлетам контролювати артеріальний тиск, знижує ризик виникнення ішемічної хвороби. Підсилює імунну систему, прискорює відновні процеси.

Коензим Q10 приймають для того щоб:

поліпшити роботу серця і судин, нормалізувати тиск і серцевий ритм, захистити нервову систему організму, для профілактики різних захворювань, уповільнити вікові зміни. У профілактичних цілях вживання харчової добавки рекомендується всім людям, чий вік сягнув 30 років. Регулярний прийом коензиму заповнить нестачу власного ферменту, ніж поліпшить загальний стан здоров'я. Крім того, цей продукт захищає від утворення тромбів, покращує приплив крові до кінцівок, нормалізує серцебиття.

Для досягнення максимального ефекту, приймати Коензим Q10 потрібно разом з їжею, яка містить жири. Так нутрієнт краще засвоюється.

Випускається а передусім СпортПит коензим q10 в капсулах. Купити коензим q10 в капсулах ви можете в нашому інтернет магазині за вигідною ціною і кур'єр доставить до Києва або ми відправимо Новою Поштою в найкоротший час.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Коензим Q10
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Коензим Q10 по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно