Казеїн

(21)
MyProtein
1 337 грн
OstroVit
880 грн
MyProtein
2 821 грн
BioTech USA
1 199 грн

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Казеїновий протеїн

Казеїн в спортивному харчуванні є основою для багатьох протеїнових сумішей. Це вид молочного білка, продукт, одержуваний при ферментному сгущення молока. За популярністю серед атлетів він займає друге місце після сироваткового протеїну.

Переваги казеїну

Абсолютно незаслужено казеїновий протеїн стоїть в тіні свого основного конкурента, сироватки. Деякі вважають недоліком великий час засвоєння казеїну, але потрібно знати, що з ним відбувається в організмі.

У шлунку починається дія травних кислот, і казеїн згортається, саме тому його засвоєння сповільнюється. При цьому відбувається його безперервне і рівномірне розщеплення, і організм тривалий час отримує необхідні амінокислоти. Перевага казеїнового протеїну полягає в тому, що він забезпечує енергетичне підживлення м'язів на тривалий період.

Виробництво і види казеїнового протеїну

Відомо, що білок коров'ячого молока на 80% складається з казеїну, інші 20% це сироватковий білок. Промислові методи виробництва казеїну можуть використовувати ультрафільтрацію, і в цьому випадку виділяється міцелярно казеїн, а також ферментні осадження за допомогою кислот, що дає казеїнат кальцію.

Казеїнат кальцію вважається самим "повільним" білком, також багатьох бентежить те, що при його виробництві використовується хімія. Міцелярно казеїн проводиться більш щадним методом, що дозволяє зберегти структуру білка, і він є більш предпочительнее, хоча і дорогим. Міцелярно казеїн має більше позитивних відгуків: рідше викликає розлади травлення, що не клейкий, має кращу розчинність і приємніший смак.

Для чого і як приймати казеїн?

Казеїн - відмінне джерело білка для будь-якого виду спорту. Його важливо приймати для відновлення м'язів, зростання м'язів, а так само для коректування дієти при схудненні (казеїн пригнічує відчуття голоду). У порівнянні з сироваткою і іншими видами протеїну, казеїн дає більшу ситість. Його часто використовують люди з активним способом життя, коли їм треба зробити перекус між прийомами їжі.

 • Казеїновий коктейль можна пити разом з вуглеводним сніданком, наприклад з вівсянкою.
 • Казеїн живить м'язи амінокислотами протягом 6 годин, тому його добре приймати для відновлення м'язів між тренуваннями.
 • Цей вид протеїну рекомендують вживати на ніч.
 • Казеїновий протеїн також використовують додатково до сироватці, що дозволяє об'єднати позитивні якості обох протеїнів.

Кому підходить казеїновий білок

Казеїновий білок можна вживати у всіх видах спорту і фітнесі.

Він не підходить людям з непереносимістю лактози, але його можна приймати в разі часткової непереносимості, так як в казеине лактози набагато менше, ніж в сироватковому протеїні. Казеїновий протеїн буде незамінний для тих, хто з яких-небудь причин не може приймати яєчний або яловичий білок.

У нашому магазині користуються популярністю:

 • Casein Zero BioTech USA
 • Optimum Nutrition Casein
 • Olimp Casein
 • Prostar Casein Ultimate Nutrition

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Який протеїн вибрати?
Типы белковых порошков, их преимущества и особенности выбора протеина
ТОП 3 добавок для набору м'язової маси
Якщо Ви хочете швидко і правильно набрати вагу, включіть в свій раціон вітамінно-мінеральні комплекси, а також протеїнові порошки і креатінові добавки.
Як вибрати протеїн?
Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Казеїн
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Казеїн по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно