В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Мінеральний комплекс кальцій-цинк-магній для високих результатів у спорті

Організм спортсмена потребує підвищеної кількості вітамінів, мінералів та інших корисних речовин. Особливо тих, які необхідні для метаболізму, м'язової і кісткової систем (на які покладається велике навантаження).

кальцій

Мінеральна речовина, відоме звий користю для кісток, зубів і нігтів. Його призначають для зміцнення і відновлення кісткової тканини (при травмах). Іони кальцію беруть участь у процесі згортання крові, скорочення м'язів, сприяють синтезу нейромедіаторів і гормонів.
Добова норма кальцію залежить від віку. Для дорослої людини 19-50 років достатньою кількістю кальцію вважається 1000 мг.

магній

Найважливіший біогенний елемент. В першу чергу з його участю відбуваються всі етапи синтезу білка в організмі. Магній необхідний для злагодженої роботи нервової системи і серцевих м'язів. Він стимулює відділення жовчі, перистальтику кишечника, виводить з організму холестерин і розширює судини. Під час сильних фізичних і психічних навантажень, магній підвищує стресостійкість та робить сон більш якісним.

цинк

Мінерал, надзвичайно важливий для метаболізму і синтезу гормонів. З його участю продукуються інсулін, тестостерон (головний чоловічий статевий гормон) і соматотропін ( "гормон росту").
Особливо за належним рівнем цинку в організмі повинні стежити чоловіки, тому що цинк відповідає за нормальну роботу простати і синтез чоловічих гормонів.
Добова норма цинку для дорослого чоловіка становить 11 мг, в той час як для жінки 8 мг.

У нашому магазині Fitnutrition можна купити спеціальні харчові добавки з комбінацією цих найважливіших елементів. Співвідношення магнію, кальцію і цинку в них відповідає добовій нормі здорової людини. Такий вітамінний комплекс повинен стати частиною вашого спортивного харчування, якщо хочете домогтися успіху в своїх тренуваннях. Прийом добавки зробить серцево-судинну і нервову системи витривалішими, зміцнить кістки і підвищить імунітет. Також дану добавку ми рекомендуємо клієнтам, які дотримуються суворої дієти. Вона відшкодує брак елементів.

На сайті можна вивчити препарати, почитати відгуки і отримати консультацію наших менеджерів. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісний продукт з можливістю замовити доставку в будь-яке місто України.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Кальцій-Цинк-Магній
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Кальцій-Цинк-Магній по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно