Ізотоніки

(44)
Olimp
376 грн
Nutrend
68 грн
Olimp
581 грн
Nutrend
34 грн
BioTech USA
471 грн
Olimp
39 грн
Nutrend
323 грн
Olimp
186 грн
Trec Nutrition
137 грн
Nutrend
271 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Ізотоніки в спортивному харчуванні

Ізотонічний розчин, напій або простіше ізотоніки - це рідина, що має осмотичний тиск таке ж, як і в клітинах тіла людини. Приставка з- (від грец. Ίσος) означає подібний, схожий, такий же, однаковий, тонічність - від грец. τόνος, напруга.

Під час тривалого тренування, бігу, велозмагання спортсмени втрачають багато рідини з організму, а з нею йдуть мінерали і електроліти. У стані обезводнення атлет не тільки слабшає, втрачає енергію, а й ставить під загрозу роботу організму в цілому. Спортивний напій ізотоніки (англ sports drink, isotonic drink), що містить солі, мінерали і вітаміни, не тільки втамовує спрагу, поповнює запас води, але і вводить в організм цінні речовини.

Ізотоніки і інші спортивні напої почали виробляти на початку ХХ століття. А до того для втамування спраги і відновлення енергії спортсмени іноді пили слабкоалкогольне пиво. Цей напій був більш безпечним варіантом, ніж вода з незнайомого джерела, так як в процесі варіння стерилізується. Однак не секретом було, що навіть низька доза етанолу знижує витривалість, погіршує час реакції і координацію, що відбивається на спортивних результатах. Альтернатива знайшлася, і ізотоніки стали активно вживати.

Купить изотоник

Чому важливо пити ізотоніки

Під час виконання фізичних вправ прискорюється метаболізм і змінюються фізіологічні параметри організму: частішає пульс, піднімається температура. У той же час організм прагнути уникнути перегріву, і надлишки тепла виводяться за допомогою посиленого потовиділення (через шкіру і при прискореному диханні). При цьому йдуть вода і електроліти. У такій ситуації збільшується концентрація розчинених у плазмі речовин, збільшується в'язкість крові, як компенсація цього негативного процесу йде відтік води з клітин. Якщо втрата рідини не заповнюється, може порушитися нормальний перебіг біохімічних процесів на клітинному рівні. Зневоднення призведе в кращому випадку до слабкості і зменшення працездатності, а в гіршому - до незворотних змін в організмі.

Ізотоніки, випитий під час тривалої тренувальної програми або змагання, допомагає уникнути стану зневоднення і підтримує сили.

Склад ізотоніка

Сучасні спортивні ізотоніки містять такі ж концентрації солі і цукру, як і в організмі людини. Ізотоніки, як правило, включає в себе:

 • електроліти (солі натрію, калію і магнію) в изотонической концентрації (такий, як в плазмі крові), при цьому основним мінералом вважається натрій;
 • вуглеводи в концентрації близько 5%;
 • вітаміни і мікроелементи, необхідні для якісного метаболізму;
 • смакові і ароматичні добавки.

Ізотоніки не містять стимуляторів. Якщо такі є в складі, ізотоніки перекладається в категорію енергетичних напоїв.

Изотоники в спортивном питании

Коли ізотоніки найбільш ефективний?

Для вивчення ефективності спортивних изотонических напоїв було проведено багато досліджень. Вони стверджують, що пити ізотоніки варто тільки в разі тривалих тренувань або змагань (біг на середні і довгі дистанції, велосипедні та лижні гонки і т.п.). Якщо тренування середньої інтенсивності триває менше 1 години, то доцільніше пити просто воду.

На кардіотренуваннях або тренінгу на витривалість, під час змагань, які тривають понад півтори години, ізотоніки буде необхідний.

Рекомендується пити ізотоніки за 20 хвилин до тренування, також під час тренінгу, роблячи періодично 2-3 ковтки, а після тренування він не тільки підтримає водно-сольовий баланс, але і частково компенсує втрату глікогену.

Особливих протипоказань для ізотоніки немає, але можлива індивідуальна непереносимість окремих компонентів.

Купити ізотонік у нашому інтернет-магазині

У нашому каталозі представлені спортивні напої популярних виробників. Наші консультанти відповідять на всі питання по складу ізотоніки, а також товарів інших категорій.

Читайте більше на тему:

Коли потрібно використовувати ізотоніки?
Під час активних аеробних і анаеробних навантажень організм спортсмена швидко втрачає необхідні електроліти та рідина. Рівень натрію і калію в крові знижується, що призводить до швидкої стомлюваності і млявості. Для заповнення електролітного балансу потрібно пити ізотоніки.
Як приймати креатин?
Якщо ви приймаєте харчову добавку для підвищення ефективності тренувань, але добитися бажаного результату довго не виходить, то причина невдачі криється швидше за все в її неправильному вживанні. Є перевірені ефективні методи прийому креатину.

Купити ізотоніки та замовити доставку по Києву або Україні дуже просто:

 • додайте обраний товар в корзину, натиснувши на кнопку "Купити";
 • заповніть форму, яка з'являється після кліка на кнопку "Оформити замовлення";
 • наш менеджер оперативно зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Ізотоніки
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Ізотоніки по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно