Глютамін

(40)
OstroVit
570 грн
MyProtein
353 грн
BioTech USA
959 грн
BioTech USA
604 грн
Scitec Nutrition
607 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Глютамин в спортивному харчуванні

Глютамин (англ. - glutamine, також пишуть глутамин) - замінна амінокислота, що входить до складу організму людини. Глютамин в тілі знаходиться в досить великих колличествах, в основному він зосереджений в м'язовій тканині і становить в ній майже 60%. Концентрація глютамина в плазмі крові вище, ніж інших амінокислот. Завдяки цьому факту, а також великої ролі в біохоміческіх процесах глютамин називають "матір'ю всіх амінокислот" і "незамінною замінної амінокислотою".

Як глютамин працює в організмі?

 • Глютамин бере участь в синтезі інших протеіногенних амінокислот і в ліпідному обміні (прискорює синтезу жирів).
 • Як і глюкоза, він служить джерелом внутрішньоклітинної енергії.
 • Глютамин надає антикатаболическое дію і зміцнює імунітет шляхом придушення вироблення кортизолу (це гормон, який чинить негативний вплив на імунну систему, особливо в стресовій ситуації, також кортизол стимулює секрецію шлункового соку).
 • Ця амінокислота підвищує здатність клітинних мембран пропускати і утримувати воду, тобто підтримувати рівень гідратації.
 • Відомо, що глютамин в більшій частині використовується нашим організмом для підтримки цілісності клітин шлунково-кишкового тракту, а це збільшує стійкість травної системи до інфекцій.
 • Регулярний прийом глютамина здатний підняти рівень гормону росту.

Коли і як приймати глютамин?

При інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях у організму різко збільшується потреба в амінокислотах, але швидкість їх вироблення не збільшується належним чином, а то і зовсім сповільнюється. В таких умовах запас амінокислот, і зокрема глютамина, повинен бути заповнений з раціону або за допомогою добавок.

Глютамин користується великим попитом у спортсменів, оскільки він сприяє відновленню тканин, які піддаються стресу на тренуваннях, прискорює відновлення, зменшує симптоми перетренованості.

Рекомендований спосіб застосування глютамина: 5 г вранці натщесерце і 5 г на ніч (саме під час нічного сну він посилить вироблення гормону росту). Також можна приймати 5 г препарату під час тренування.

Оскільки глютамин є природною амінокислотою, його прийом зі спортивним харчуванням не шкідливий для здоров'я, і при дотриманні дозування побічні ефекти не спостерігається (звичайно, передозування може викликати болі в шлунку і розлад травлення).

У нашому інтернет-магазині Fitnutrition ви можете купити СпортПит глютамин. Ціна глютамина доступна для всіх!

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Роль BCAA на сушінні
Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Глютамін
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Глютамін по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно