Глюкозамін та хондроїтин

(70)
Animal від Universal Nutrition
1 667 грн
Nutrend
632 грн
Nutrend
972 грн
Sporter
693 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Хондроітин з глюкозаміном

Працюючи на тренуваннях і викладаючись на змаганнях, спортсмени відчувають великі навантаження і можуть отримати травму. Такі навантаження негативно діють на опорно-рухову систему і її важливий елемент - суглоби. Допомогти підтримати здоровий стан суглобів і зміцнити їх можуть такі речовини, як глюкозамін і хондроїтин. Для того, щоб пояснити їх дію, коротко нагадаємо про те, як влаштований суглоб.

Глюкозамін та хондроїтин - важливі речовини хрящової тканини

Складний опорно-руховий апарат людини дає багато ступенів свободи в рухах, і суглоби, кісток, що зчленовуються, мінімізують тертя кісток один про одного, роблячи рухи плавними.

Кінці кістки в суглобі покриті суглобовим (гіаліновим) хрящем з гладкою еластичною поверхнею, суглобова порожнина наповнена синовіальною рідиною, яка зволожує хрящ і усуває тертя суглобових поверхонь. Хондроітин (від грец. Chondros - хрящ) є основним складовим речовиною хрящової тканини, і саме його властивості обумовлюють її опір стисненню і хорошу амортизацію і пружність: він допомагає зберігати воду в товщі хряща. Глюкозамін є необхідним "будівельним" компонентом хондроїтину і також є в складі суглобових тканин. Тому обидва цих речовини, хондроїтин (хондроїтин сульфат) і глюкозамін, використовуються як хондропротектори і нестероїдні протизапальні засоби, зокрема, при лікуванні остеоартрозу.

Глюкозамін хондроїтин - комплекс для профілактики і лікування захворювань суглобів

На жаль, багатьом спортсменам знайомі такі симптоми, як хрест і біль в суглобах. Вони можуть з'являтися після травм, а також в тому випадку, коли зменшилася в'язкість синовіальної рідини або зменшилася її кількість, що призвело до більшого стирання суглобового хряща. Ці симптоми можуть посилюватися після навантаження. Крім того, відбуваються вікові зміни в суглобах, часто призводять до запалення. За даними ВООЗ кожен 5-7-й людина відчуває болі в суглобах, близько 50% людей у віці 40-70 років і майже 90% людей старше 70-ти мають захворювання суглобів.

Стимуляція регенерації хрящової тканини - спосіб профілактики і лікування таких захворювань, як остеоартроз, а також прискорення зрощення кістки після перелому. Одним з препаратів, що використовуються для цього, є хондроїтин комплекс, в складі якого є глюкозамін гідрохлорид і хондроїтину сульфат.

Метілсульфонілметан (MSM) - рослинний хондропротектор

З'єднання methylsulfonylmethane було виявлено в деяких примітивних рослинах. Дослідження показали наявність протизапальних властивостей, добре виявляються при лікуванні захворювань суглобів.

Хімічний елемент сірка входить до складу білків м'язової тканини, кісток і суглобів, тому важливо забезпечити її надходження в організм в достатній кількості. Метілсульфонілметан використовується як хороший джерело цього елемента, оскільки в ньому міститься 34% сірки в біодоступності вигляді.

Зараз MSM використовується як біодобавка, найчастіше в комплексі з глюкозаміном і хондроїтином.

Хондроітин Глюкозамін МСМ

Американський виробник спортивного харчування Ultimate Nutrition випустив спортивний хондропротектор Glucosamine Chondroitin MSM, що містить три ключові елементи хрящової тканини. Численні позитивні відгуки спортсменів і навіть людей, які не займаються спортом регулярно, які брали цю добавку, підтверджують його ефективність.

Глюкозамін, хондроїтин, метілсульфонілметан - ефективні натуральні засоби

Препарати та добавки, що містять метілсульфонілметан, глюкозамін і хондроїтин, до речі купити які можна через наш магазин, є натуральними продуктами: глюкозамін отримують з раковин молюсків і панцирів ракоподібних, кісток і кісткового мозку рогатої худоби, хондроїтин - з трахеї великої рогатої худоби і свиней, а також з хрящів акули, MSM має рослинне походження.

З віком зменшується еластичність хрящової тканини і погіршуються її амортизаційні властивості. Рухи стають скутими, і часто болючі зміни призводять до нерухомості. У професійних спортсменів і людей, що регулярно займаються спортом, суглоби травмуються під дією повторюваних рухів і навантажень. Добавки з хондроїтином, глюкозаміном і MSM допомагають відновлювати і покращувати рухливість і функціональність суглобів. Вони діють як стимулятори кісткового і хрящового метаболізму і пригнічують руйнують хрящ ферменти.

Усім дорослим людям, а не тільки спортсменам, слід дбати про здоровий стан суглобів і приймати хондропротектори. Рекомендується проходити 1-2 профілактичних курсу на рік, а спортсменам і людям похилого віку слід їх приймати майже постійно, тому що стійкий ефект досягається після 5-6 місяців прийому.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Глюкозамін та хондроїтин
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Глюкозамін та хондроїтин по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно