Глюкозамін та хондроїтин

(65)
Animal від Universal Nutrition
1 107 грн
Animal від Universal Nutrition
908 грн
Nutrend
590 грн
Universal Nutrition
551 грн
Universal Nutrition
551 грн
OstroVit
343 грн
OstroVit
269 грн
Olimp
285 грн
Olimp
655 грн
Olimp
194 грн
Olimp
411 грн
NOW
479 грн
Scitec Nutrition
362 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Хондроітин з глюкозаміном

Працюючи на тренуваннях і викладаючись на змаганнях, спортсмени відчувають великі навантаження і можуть отримати травму. Такі навантаження негативно діють на опорно-рухову систему і її важливий елемент - суглоби. Допомогти підтримати здоровий стан суглобів і зміцнити їх можуть такі речовини, як глюкозамін і хондроїтин. Для того, щоб пояснити їх дію, коротко нагадаємо про те, як влаштований суглоб.

Глюкозамін та хондроїтин - важливі речовини хрящової тканини

Складний опорно-руховий апарат людини дає багато ступенів свободи в рухах, і суглоби, кісток, що зчленовуються, мінімізують тертя кісток один про одного, роблячи рухи плавними.

Кінці кістки в суглобі покриті суглобовим (гіаліновим) хрящем з гладкою еластичною поверхнею, суглобова порожнина наповнена синовіальною рідиною, яка зволожує хрящ і усуває тертя суглобових поверхонь. Хондроітин (від грец. Chondros - хрящ) є основним складовим речовиною хрящової тканини, і саме його властивості обумовлюють її опір стисненню і хорошу амортизацію і пружність: він допомагає зберігати воду в товщі хряща. Глюкозамін є необхідним "будівельним" компонентом хондроїтину і також є в складі суглобових тканин. Тому обидва цих речовини, хондроїтин (хондроїтин сульфат) і глюкозамін, використовуються як хондропротектори і нестероїдні протизапальні засоби, зокрема, при лікуванні остеоартрозу.

Глюкозамін хондроїтин - комплекс для профілактики і лікування захворювань суглобів

На жаль, багатьом спортсменам знайомі такі симптоми, як хрест і біль в суглобах. Вони можуть з'являтися після травм, а також в тому випадку, коли зменшилася в'язкість синовіальної рідини або зменшилася її кількість, що призвело до більшого стирання суглобового хряща. Ці симптоми можуть посилюватися після навантаження. Крім того, відбуваються вікові зміни в суглобах, часто призводять до запалення. За даними ВООЗ кожен 5-7-й людина відчуває болі в суглобах, близько 50% людей у віці 40-70 років і майже 90% людей старше 70-ти мають захворювання суглобів.

Стимуляція регенерації хрящової тканини - спосіб профілактики і лікування таких захворювань, як остеоартроз, а також прискорення зрощення кістки після перелому. Одним з препаратів, що використовуються для цього, є хондроїтин комплекс, в складі якого є глюкозамін гідрохлорид і хондроїтину сульфат.

Метілсульфонілметан (MSM) - рослинний хондропротектор

З'єднання methylsulfonylmethane було виявлено в деяких примітивних рослинах. Дослідження показали наявність протизапальних властивостей, добре виявляються при лікуванні захворювань суглобів.

Хімічний елемент сірка входить до складу білків м'язової тканини, кісток і суглобів, тому важливо забезпечити її надходження в організм в достатній кількості. Метілсульфонілметан використовується як хороший джерело цього елемента, оскільки в ньому міститься 34% сірки в біодоступності вигляді.

Зараз MSM використовується як біодобавка, найчастіше в комплексі з глюкозаміном і хондроїтином.

Хондроітин Глюкозамін МСМ

Американський виробник спортивного харчування Ultimate Nutrition випустив спортивний хондропротектор Glucosamine Chondroitin MSM, що містить три ключові елементи хрящової тканини. Численні позитивні відгуки спортсменів і навіть людей, які не займаються спортом регулярно, які брали цю добавку, підтверджують його ефективність.

Глюкозамін, хондроїтин, метілсульфонілметан - ефективні натуральні засоби

Препарати та добавки, що містять метілсульфонілметан, глюкозамін і хондроїтин, до речі купити які можна через наш магазин, є натуральними продуктами: глюкозамін отримують з раковин молюсків і панцирів ракоподібних, кісток і кісткового мозку рогатої худоби, хондроїтин - з трахеї великої рогатої худоби і свиней, а також з хрящів акули, MSM має рослинне походження.

З віком зменшується еластичність хрящової тканини і погіршуються її амортизаційні властивості. Рухи стають скутими, і часто болючі зміни призводять до нерухомості. У професійних спортсменів і людей, що регулярно займаються спортом, суглоби травмуються під дією повторюваних рухів і навантажень. Добавки з хондроїтином, глюкозаміном і MSM допомагають відновлювати і покращувати рухливість і функціональність суглобів. Вони діють як стимулятори кісткового і хрящового метаболізму і пригнічують руйнують хрящ ферменти.

Усім дорослим людям, а не тільки спортсменам, слід дбати про здоровий стан суглобів і приймати хондропротектори. Рекомендується проходити 1-2 профілактичних курсу на рік, а спортсменам і людям похилого віку слід їх приймати майже постійно, тому що стійкий ефект досягається після 5-6 місяців прийому.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальне наявність товару
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Глюкозамін та хондроїтин по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно