Гейнер

(79)
Olimp
362 грн
BioTech USA
714 грн
Optimum Nutrition
3 182 грн
Olimp
275 грн
Power Pro
1 485 грн
Rule 1
1 527 грн
Rule 1
2 536 грн
Progress Nutrition
537 грн
Amix
781 грн
Amix
826 грн
Trec Nutrition
2 111 грн
Amix
1 282 грн
Trec Nutrition
1 460 грн
Trec Nutrition
577 грн
Amix
441 грн
Amix
1 346 грн
Amix
32 грн
Amix
927 грн
OstroVit
1 453 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Гейнери купити у інтернет-магазині

Назва цього класу спортивних добавок походить від англійського слова to gain - отримувати, купувати, домагатися. Гейнери призначені для швидкого поповнення енергетичних запасів організму і збільшення маси. Основна складова гейнера - вуглеводи (60-80%) і білки (40-20% відповідно), гейнери деяких брендів містять ще креатин, вітаміни, амінокислоти. Нещодавно проведені дослідження підтвердили правильність саме такій пропорції для ефективного засвоєння поживних речовин.

Гейнер - джерело енергії

Як відомо, відразу після тренування організм спортсмена потребує відновлення сил і в поживних речовинах для навантажених м'язів. Короткий послетренировочний період (близько години) називаю "білково-вуглеводним вікном", і прийом в цей час протеїну і вуглеводів, які містяться в гейнере, дає максимальний анаболічний відгук і ефективне зростання мускулатури, при цьому, що важливо, не спостерігається збільшення жирової тканини.

Прийом гейнера в період "білково-вуглеводного вікна" активізує відновлення пошкоджених м'язових волокон і поповнює енергетичний резерв, сприяє поліпшенню якісного складу тіла і спортивних показників. Стверджується, що якість харчування в цей період важливіше, ніж в інший час дня. Це символічно передає термін, застосовуваний багатьма дослідниками - window of opportunity (вікно можливостей).

Гейнер для набору маси

Оскільки Гейнер містить протеїн, він сприяє приросту маси. Ця добавка в комплексі з правильним харчуванням і силовими вправами допоможе швидко набрати м'язову масу. Але слід мати на увазі, що люди, схильні до швидкого набору ваги, можуть при прийомі гейнера отримати зайві жирові відкладення. З огляду на це можна зазначити, що гейнер краще підходить худорлявим людям з безпроблемним метаболізмом, а також те, що в періоди без фізичних навантажень має сенс приймати гейнер тільки в тому випадку, якщо зусилля з нарощування маси не дають відчутних результатів. Звичайно, вищесказане справедливо за умови дотримання правильно підібраною дієти.

Рекомендації щодо прийому гейнери

Найбільший ефект гейнер дає відразу після тренування, коли прийом потрапляє в білково-вуглеводне вікно. Енергетичні запаси поповнюються, спортсмен швидко відновлюється, катаболические процеси сповільнюються, що дає ефект приросту м'язів.

Прийом гейнера перед тренуванням забезпечує енергією для інтенсивних і більш тривалих навантажень, а дія амінокислот направлено на боротьбу з катаболизмом. Але треба розуміти, що в цьому випадку енергію будуть давати вуглеводи, а жири не будуть перероблятися, тобто ефект спалювання жиру відсутній.

У гейнера немає протипоказань за віком або підлозі, але вони є для ряду захворювань. Прийом великої кількості вуглеводів може негативно відбитися на роботі підшлункової залози. Людям з цукровим діабетом гейнер протипоказаний. Також потрібно бути уважним людям з непереносимістю лактози (до складу гейнера входить сироватковий протеїн). У будь-якому випадку бажано отримати консультацію тренера і медика.

В інтернет-магазині fitnutrition.ua Ви можете вибрати і купити якісні спортивні добавки. На гейнер ціна доступна, даємо консультації з усіх питань, що стосуються спортпіта.

У нас Ви знайдете такі гейнери світових виробників:

та інших іменитих виробників.

Читайте більше на тему:

Як вибрати протеїн?
Необхідність білків не можна недооцінювати. Протеїн - джерело амінокислот для відновлення і росту м'язової тканини. Вибираючи протеїн, зверніть увагу на кількість і вид білка в суміші.
Як приймати гейнер?
Професійним спортсменам для відновлення сил після інтенсивних тренувань і нарощування маси необхідний гейнер як додаткове джерело вуглеводів.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Гейнер
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Гейнер по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно