Еспандери

(14)

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Еспандери для фітнесу та спорту

Серед різноманітних видів сучасного спортивного інвентарю є нескладні пристосування, які проте відмінно допомагають розвивати м'язи і давати їм класний рельєф. Наприклад, еспандер. Існує кілька різновидів цього міні-тренажера - гумові (латексні) і пружинні, еспандери для рук і для ніг і т.д. Розтягуючи або стискаючи еспандер, можна з великим успіхом працювати з цільовими групами м'язів рук, ніг, спини і сідниць. Такі тренажери також використовуються у фізичній реабілітації для лікування наслідків травм, больових синдромів при остеохондрозі, для профілактики сколіозу.

У конструкціях пружинних еспандерів, як випливає з назви, задіяна металева пружина, гумові еспандери можуть бути трубчасті, стрічкові, у вигляді джгута. Основний параметр еспандера -жесткость, який також називається коефіцієнтом пружності і вимірюється в кілограмах.

Еспандери для рук (кистьові еспандери)

Сильна кисть дає не тільки міцне рукостискання. Саме кисть руки утримує важку ношу, робочий інструмент або зброю. Для спортсменів-силовиків зміцнення м'язів кисті дає міцний хват і, отже, надійне утримання важкого спортивного снаряда. Кистьовий еспандер задіє і розвиває також і м'язи передпліччя.

Сучасні виробники спортивного інвентарю пропонують різноманітні моделі еспандерів для рук: класичні (пружинні щипці, гумові м'ячі і кільця), так і нестандартні (наприклад, силіконові, гіроскопічні).

Еспандери для ніг

Стрічковий еспандер або джгут - прекрасний тренажер для розвитку м'язів стегна, сідниць. Розроблено дуже багато вправ з еспандером для ніг в положенні сидячи, стоячи або лежачи. Долаючи створюване опір, працюють не тільки м'язи, але і суглоби.

Еспандер - компактний, універсальний і ефективний тренажер

У багатьох видах спорту працюють певні групи м'язів, тому на тренуваннях їм приділяється більше уваги. Деякі види еспандерів можна вважати "спеціалізованими". Наприклад, плечові (для м'язів грудної клітки, плечового пояса, спини). Вони використовуються боксерами, лижниками, плавцями, популярні в жіночому фітнесі, так як допомагають збільшити грудні м'язи і надати їй пружність. Але більшість еспандерів все-таки універсальні. Завдяки компактності і ефективності вони використовуються для розвитку сили і нарощування обсягу м'язів як в тренажерних залах, так і на заняттях на вулиці і вдома.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Еспандери
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Еспандери по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно