Для суглобів та зв'язок

(142)
Animal від Universal Nutrition
1 581 грн
Animal від Universal Nutrition
1 363 грн
Nutrend
632 грн
Olimp
969 грн
Perla Helsa
1 296 грн
OstroVit
497 грн
Nutrend
972 грн
Olimp
293 грн
Universal Nutrition
657 грн
Scitec Nutrition
322 грн
Power Pro
437 грн
Sporter
637 грн
Puritan's Pride
446 грн
Sporter
286 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Вітаміни для суглобів і зв'язок

Спортивні добавки і препарати для суглобів і зв'язок приймають багато спортсменів. Такі добавки допомагають зменшити вже з'явилися проблеми з суглобами, а також є відмінним профілактичним засобом.

Суглоби і зв'язки - необхідні елементи опорно-рухового апарату, що дають багато ступенів свободи для наших рухів. З віком відбувається їх поступове зношування, і більшість людей похилого віку страждає від різних захворювань суглобів. Але ця проблема актуальна, на жаль і для багатьох молодих людей, які активно займаються спортом. У будь-якому виді спорту, будь то силові види, легка атлетика або гімнастика, передбачаються інтенсивні фізичні навантаження не тільки на м'язи, але і на суглоби. При русі і в статичних позиціях з навантаженням суглоби зношуються, і підвищується ймовірність травми або розвитку дегенеративно-дистрофічних змін в суглобових тканинах.

Зміцнення суглобів, профілактика їх захворювань

Поява проблем допоможуть попередити не тільки розминки з правильною технікою виконання, але і ефективні препарати (в тому числі біодобавки і вітаміни) для суглобів і зв'язок. Зараз у великій кількості випускаються аптечні препарати і спортивні добавки. Їх основними складовими є:

 • хондроитин - полімерне органічна речовина, що виробляється хрящової тканиною суглоба і входить до складу синовіальної рідини;
 • глюкозамін - речовина класу моносахаридів, входить до складу тканин суглоба і синовіальної рідини, є компонентом хондроитина;
 • колаген - вид білка, що становить значну частину тіла ссавців, основний компонент сполучних тканин;
 • кальцій - один з основних мікроелементів в складі кісткової тканини;
 • метілсульфонілметан (інакше диметилсульфон, аббр. - MSM) - серосодержащие органічна речовина, що добувається з рослин, має протизапальну дію, найбільш ефективним при лікуванні запальних захворювань суглобів;
 • вітаміни для зв'язок і суглобів, а також мінерали - вітаміни D, K, A, B, C, мікроелементи кремній, марганець, сірка, селен та ін.

Кому буде корисно спортивне харчування для суглобів?

У таких добавках і препаратах потребують в першу чергу люди похилого віку, ті, хто веде малорухливий спосіб життя (за звичкою або якщо цього вимагає професія, продавці, наприклад). Також профілактичні курси препаратів і добавок для суглобів корисні для людей від 30-ти років, вік, коли вже починаються вікові зміни в тканинах суглобів, і вони необхідні для спортсменів (особливо силовиків і бодібілдерів).

У нашому інтернет-магазині широко представлено спортивне харчування для суглобів: ефективні добавки та вітаміни для суглобів і зв'язок багатьох провідних виробників. Для позитивного ефекту важливо правильно підібрати препарат, і для цього потрібно проконсультуватися з лікарем і тренером. Наші співробітники теж готові допомогти Вам у виборі добавки для здоров'я суглобів.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Для суглобів та зв'язок
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Для суглобів та зв'язок по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно