Бета-аланін

(17)
BioTech USA
685 грн
BioTech USA
489 грн
OstroVit
296 грн
Olimp
561 грн
MyProtein
449 грн 381 грн
Progress Nutrition
449 грн
Optimum Nutrition
977 грн
Sporter
155 грн
Trec Nutrition
250 грн

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Бета-аланін в організмі людини

Амінокислота бета-аланін (β-аланін, англ. Beta alanine) входить до складу карнозина (дипептид, вид білка) і вітаміну B5. У досить великій кількості бета-аланін знаходиться в клітинах м'язової тканини і головного мозку.

Джерелом цієї амінокислоти для людини можуть бути багато продуктів тваринного походження:

 • м'ясо, печінку (в м'ясі диких тварин бета-аланіну більше, ніж в м'ясі домашньої худоби);
 • бульйон (особливо курячий);
 • яйця;
 • молоко і молочні продукти.

Бета аланін в спортивному харчуванні

Відомо, що головною причиною стомлюваності під час фізичних навантажень є накопичення кислот в м'язах (зокрема, молочної кислоти). Карнозин здатний пригнічувати цей негативний процес (функція pH-буфера), тобто він сприяє підвищенню витривалості людини. Також дослідження показали його позитивний вплив на скоротливу здатність м'язів. При цьому сам карнозин в травному тракті розпадається, і бета-аланін йде у вільному вигляді, і тому в спортивному харчуванні частіше використовується саме бета-аланін. Ціна на бета-аланін в Україні доступна для кожного.

Дія, яке виробляє спортивне харчування бета-аланін:

 • підвищення витривалості на тренуваннях і, отже, підвищення результативності та ефективне зростання м'язів;
 • посилення захисних функцій організму, зокрема антиоксидантних;
 • поліпшення когнітивних функцій - пам'яті, реакції, уваги, здатності орієнтуватися в просторі.

Рекомендації щодо застосування beta alanine

Оскільки beta alanine цінний насамперед як ефективний pH-буфер, він корисний в тих видах спорту, де є анаеробні і аеробні навантаження, наприклад, в бодібілдингу. Спостереження показали, що в легкій атлетиці бета-аланін не дає значних поліпшень результатів спортсменів.

Відомо, що ефекти, які виробляє бета-аланін, аналогічні дії креатину, але потрібно розуміти, що ці речовини працюють по-різному і не можуть бути заміною один одному. Креатин бере участь у більш швидкому енергетичному циклі з АТФ, тоді як дія бета-аланіну пов'язано з розщепленням глюкози і проявляється дещо пізніше. Має сенс приймати обидва препарати, і саме в такому тандемі вони дають максимальний ефект.

При дотриманні рекомендованих доз бета аланін не шкідливий для здоров'я. Деякі атлети відчувають поколювання в шкірі обличчя і шиї, але ці ефекти короткострокові і швидко йдуть при зниженні дозування. Рекомендується приймати бета-аланін по 4-5 г на добу курсом від 4 до 12 тижнів.

Корисні статті на тему

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Властивості Бета-аланіну
Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.
Роль BCAA на сушінні
Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.
 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Бета-аланін
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Бета-аланін по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно