Аргінін

(30)
BioTech USA
500 грн
BioTech USA
493 грн
Scitec Nutrition
393 грн 334 грн
Progress Nutrition
434 грн 368 грн
BioTech USA
517 грн 439 грн
Sporter
233 грн
BioTech USA
942 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Аргінін в спортивному харчуванні

Аргінін входить в число 20-ти основних (протеіногенних) амінокислот в групу умовно незамінних. Організм людини може його синтезувати, але в недостатній кількості, і його дефіцит може гостро проявлятися в періоди хвороби і великих розумових і фізичних навантажень. Аргінін є у великих кількостях у багатьох продуктах харчування: в кедрових і волоських горіхах, в бобових, курячому м'ясі, морепродуктах і морській рибі (особливо лосось, тунець), а лідером за процентним вмістом аргініну є насіння гарбуза і кунжуту.

Функції аргініну в організмі

 • Так само як і інші амінокислоти аргінін задіяний в синтезі білка. Трансформуючись в орнітин, він бере участь в циклі перетворення і виведення аміаку, а також стимулює вироблення гормону росту. Ці функції позитивно впливають на зростання м'язів і відновлення травмованих зв'язок і хрящів.
 • Відомо, що аргінін ефективніше інших амінокислот знижує рівень "шкідливого" холестерину.
 • У структурі аргініну є атоми азоту і кисню, і під впливом ферментів відбувається виділення з нього оксиду азоту NO. На клітинному рівні ці молекули проникають в стінки кровоносних судин, расслябляют їх і регулюють тим самим артеріальний тиск. Також вони важливі для передачі нервових імпульсів і правильного імунної відповіді (до речі, відкриттям таких біологічних ефектів аргініну американські вчені заслужили Нобелівську премію).
 • Очевидно, що завдяки розслаблюючим дії аргініну на кровоносні судини збільшується приплив крові до всіх тканин і органів, і в тому числі до органів статевої системи.

Аргінін - важлива спортивна добавка

Рекомендована ефективна доза аргініну для набору м'язової маси - 3-9 г на добу (розділити на кілька прийомів: перед тренуванням і після, а також перед сном). Бажано починати прийом з невеликої дози, поступово її збільшуючи. Не рекомендується вживати більше 10 г аргініну в добу.

Аргінін можна вживати в чистому вигляді, а також у складі інших продуктів спортивного харчування. Завдяки здатності розширювати кровоносні судини аргінін покращує доставку поживних речовин до тканин. Тому його часто використовують разом з креатином. Аргінін включений до складу деяких предтреніровочних комплексів.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Аргінін
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Аргінін по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно