Аргінін

(31)
BioTech USA
518 грн
OstroVit
355 грн
BioTech USA
517 грн
Sporter
288 грн
BioTech USA
991 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Аргінін в спортивному харчуванні

Аргінін входить в число 20-ти основних (протеіногенних) амінокислот в групу умовно незамінних. Організм людини може його синтезувати, але в недостатній кількості, і його дефіцит може гостро проявлятися в періоди хвороби і великих розумових і фізичних навантажень. Аргінін є у великих кількостях у багатьох продуктах харчування: в кедрових і волоських горіхах, в бобових, курячому м'ясі, морепродуктах і морській рибі (особливо лосось, тунець), а лідером за процентним вмістом аргініну є насіння гарбуза і кунжуту.

Функції аргініну в організмі

 • Так само як і інші амінокислоти аргінін задіяний в синтезі білка. Трансформуючись в орнітин, він бере участь в циклі перетворення і виведення аміаку, а також стимулює вироблення гормону росту. Ці функції позитивно впливають на зростання м'язів і відновлення травмованих зв'язок і хрящів.
 • Відомо, що аргінін ефективніше інших амінокислот знижує рівень "шкідливого" холестерину.
 • У структурі аргініну є атоми азоту і кисню, і під впливом ферментів відбувається виділення з нього оксиду азоту NO. На клітинному рівні ці молекули проникають в стінки кровоносних судин, расслябляют їх і регулюють тим самим артеріальний тиск. Також вони важливі для передачі нервових імпульсів і правильного імунної відповіді (до речі, відкриттям таких біологічних ефектів аргініну американські вчені заслужили Нобелівську премію).
 • Очевидно, що завдяки розслаблюючим дії аргініну на кровоносні судини збільшується приплив крові до всіх тканин і органів, і в тому числі до органів статевої системи.

Аргінін - важлива спортивна добавка

Рекомендована ефективна доза аргініну для набору м'язової маси - 3-9 г на добу (розділити на кілька прийомів: перед тренуванням і після, а також перед сном). Бажано починати прийом з невеликої дози, поступово її збільшуючи. Не рекомендується вживати більше 10 г аргініну в добу.

Аргінін можна вживати в чистому вигляді, а також у складі інших продуктів спортивного харчування. Завдяки здатності розширювати кровоносні судини аргінін покращує доставку поживних речовин до тканин. Тому його часто використовують разом з креатином. Аргінін включений до складу деяких предтреніровочних комплексів.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Аргінін
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Аргінін по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно