Амінокислоти

(320)
MyProtein
647 грн
Olimp
838 грн
OstroVit
476 грн
MyProtein
1 069 грн
OstroVit
554 грн
Olimp
496 грн
BioTech USA
31 грн
Ultimate Nutrition
768 грн
Progress Nutrition
628 грн
Optimum Nutrition
807 грн
Scitec Nutrition
503 грн
OstroVit
570 грн
Olimp
599 грн
BioTech USA
518 грн
Scitec Nutrition
975 грн
Scitec Nutrition
1 121 грн
MyProtein
353 грн
BioTech USA
737 грн
Olimp
958 грн
BioTech USA
767 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Амінокислоти як спортивне харчування

Як для підтримки загального стану здоров'я людини, так і для оптимальної роботи певних систем (внутрішніх органів, шкіри, кісток, м'язового скелета, зубів, волосся) необхідна достатня наявність різних корисних речовин. До них належать і амінокислоти, які є основою людського організму. Оскільки всі клітини складаються з білка, а будь-який білок є набором амінокислот, необхідно стежити за їх оптимальним вмістом в організмі. Для атлетів, які активно займаються спортом, амінокислоти ще важливіші, оскільки виступають у ролі основного будівельного матеріалу для м'язів.

Отримати дану речовину можна з певних продуктів, що включаються до раціону. До них відносяться м'ясні та молочні продукти, риба, яйця, бобові та деякі насіння. Але найкраще купити амінокислоти та вживати у вигляді харчових добавок, оскільки при великих фізичних навантаженнях для підтримки нормальної життєдіяльності організму потрібний підвищений вміст амінокислот. Оптимальний варіант - підібрати відповідні саме вам амінокислоти, відгуки про які допоможуть визначитися з вибором та отримати бажаний ефект від застосування.

Коли в процесі травлення переробляється білок, руйнуються пептидні зв'язку, і він розпадається на свої складові частини - амінокислоти. Організм засвоює ці органічні сполуки, і вони беруть участь у виробленні антитіл, гормонів, ферментів і інших важливих речовин. Налічується 20 видів амінокислот, і вони поділяються на замінні (організм сам може їх виробляти) і незамінні амінокислоти (організму потрібно їх брати з їжі).

Ясно, що відмінним джерелом амінокислот служать протеїнові добавки, для цього їх і вживають спортсмени і бодібілдери. Але на розщеплення білка організм витрачає енергію і час, а амінокислотні добавки дозволяють організму отримати необхідні речовини швидше і легше. Саме тому амінокислоти як продукт спортивного харчування дуже затребувані, як і протеїн.

Основні функції амінокислот

Позитивний вплив амінокислот на організм людини незаперечний, що й робить їх справді незамінними. Зокрема, вони виконують такі найважливіші функції:

 • структурна: такі амінокислоти, як кератин, еластин та колаген, є основною будівельною речовиною сполучної тканини та міжклітинного простору;
 • ферментна: білки, що складаються з амінокислот, є ферментами, що позитивно впливають на засвоєння вжитих поживних речовин;
 • рецепторна: амінокислоти є біологічно активними речовинами, які відіграють найважливішу роль нейромедіаторів в організмі;
 • захисна: білки є невід'ємною частиною імунітету людини;
 • транспортна: амінокислоти переносять життєво важливі мінерали організмом, такі як залізо, кальцій і магній, а також доставляють необхідний кисень і жир.

Щоб забезпечити правильне функціонування всіх систем організму, а також збільшити ефективність фізичних навантажень, ви можете необхідні амінокислоти купити в інтернет-магазині спортивного харчування та біодобавок FITNUTRITION. У каталозі доступних товарів представлені виключно високоякісні та сертифіковані препарати від провідних виробників за прийнятною вартістю. Ви можете вибрати потрібний вам склад і форму випуску, наприклад, амінокислоти в таблетках або капсулах, залежно від ваших уподобань.

Різновиди амінокислот як біодобавок

Амінокислоти як харчової добавки є органічні сполуки, які виконують безліч позитивних впливів на організм спортсмена. Вони поділяються на кілька основних груп:

 • комплексні препарати, представлені у зручній для засвоєння формі (наприклад, амінокислоти у капсулах) – повний набір корисних речовин, які необхідні для утворення білків;
 • BCAA – незамінні амінокислоти, які мають розгалужені бічні ланцюги (до них відносять валін, лейцин та ізолейцин) та є особливо корисними для бодібілдерів, а також спортсменів, які займаються силовими видами спорту;
 • окремі амінокислоти (вільні), які необхідні для різних завдань, таких як наприклад: підвищення витривалості, зміцнення імунітету або жироспалювання та конкретного організування.

В асортименті доступних товарів на сайті FITNUTRITION ви знайдете гарантовано якісні та ефективні амінокислоти, ціна яких є доступною і вигідною. Якщо потрібна допомога у підборі відповідного препарату, ви можете звернутися за допомогою до нашого фахівця, який детально проконсультує вас та допоможе визначитися з потрібним товаром.

Для чого приймають амінокислоти?

Оскільки амінокислоти є складової частини білка, то їх вживання важливо для виробництва нових тканин в організмі. А якщо мати на увазі амінокислоти для спортсменів, то їх вживають для відновлення м'язів після тренувань і їх нарощування, підвищення витривалості, а також зменшення жирового прошарку.

Рекомендації та особливості прийому амінокислот:

Атлетам відомо поняття "білково-вуглеводне вікно". Це період часу, що починається відразу після тренінгу, коли в організмі активізується обмін речовин для заповнення витраченої енергії. Триває він близько 1 години. Аміно кислоти, прийняті саме в цьому "вікні", дозволяють забезпечити їх швидке надходження в кров, оскільки організм майже не витрачає зусиль на їх засвоєння. Вживання амінокислот відразу перед і під час тренувань також рекомендується.

Амінокислоти в комплексі забезпечують ефективне послетренировочное відновлення. Роль окремих амінокислот також істотна, наприклад, глютамин сприяє підвищенню імунітету, аргінін перед тренуванням покращує постачання м'язів киснем, а також працює як основна добавка для пампинга в бодібілдингу.

Види і форми випуску

Для спортивного харчування доступні амінокислоти в таблетках і капсулах, у вигляді порошку і рідкі, з різними смаками і без смаку.

У нашому інтернет-магазині можна замовити амінокислоти комплексні, BCAA, а також окремі амінокислоти, такі як глютамін, аргінін та ін.

Читайте більше на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Властивості Бета-аланіну
Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.
Роль BCAA на сушінні
Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

 

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Амінокислоти
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Амінокислоти по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно