Амінокислоти

(301)
BSN
835 грн
MyProtein
599 грн
BSN
1 618 грн
Olimp
733 грн
Power Pro
522 грн
Olimp
452 грн
BioTech USA
27 грн
OstroVit
269 грн
MyProtein
493 грн
Optimum Nutrition
1 356 грн
Ultimate Nutrition
760 грн
Progress Nutrition
476 грн
Scitec Nutrition
424 грн
Optimum Nutrition
1 142 грн
Optimum Nutrition
723 грн
OstroVit
451 грн
Scitec Nutrition
750 грн
Scitec Nutrition
948 грн
Olimp
507 грн
Optimum Nutrition
268 грн
Scitec Nutrition
340 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Амінокислоти і спортивне харчування

Коли в процесі травлення переробляється білок, руйнуються пептидні зв'язку, і він розпадається на свої складові частини - амінокислоти. Організм засвоює ці органічні сполуки, і вони беруть участь у виробленні антитіл, гормонів, ферментів і інших важливих речовин. Налічується 20 видів амінокислот, і вони поділяються на замінні (організм сам може їх виробляти) і незамінні (організму потрібно їх брати з їжі).

Ясно, що відмінним джерелом амінокислот служать протеїнові добавки, для цього їх і вживають спортсмени і бодібілдери. Але на розщеплення білка організм витрачає енергію і час, а амінокислотні добавки дозволяють організму отримати необхідні речовини швидше і легше. Саме тому амінокислоти як продукт спортивного харчування дуже затребувані, як і протеїн.

Для чого приймають амінокислоти?

Оскільки амінокислоти є складової частини білка, то їх вживання важливо для виробництва нових тканин в організмі. А якщо мати на увазі амінокислоти для спортсменів, то їх вживають для відновлення м'язів після тренувань і їх нарощування, підвищення витривалості, а також зменшення жирового прошарку.

Рекомендації та особливості прийому амінокислот:

Атлетам відомо поняття "білково-вуглеводне вікно". Це період часу, що починається відразу після тренінгу, коли в організмі активізується обмін речовин для заповнення витраченої енергії. Триває він близько 1 години. Аміно кислоти, прийняті саме в цьому "вікні",  дозволяють забезпечити їх швидке надходження в кров, оскільки організм майже не витрачає зусиль на їх засвоєння. Вживання амінокислот відразу перед і під час тренувань також рекомендується.

Амінокислоти в комплексі забезпечують ефективне послетренировочное відновлення. Роль окремих амінокислот також істотна, наприклад, глютамин сприяє підвищенню імунітету, аргінін перед тренуванням покращує постачання м'язів киснем, а також працює як основна добавка для пампинга в бодібілдингу.

Види і форми випуску

Для спортивного харчування доступні амінокислоти в таблетках і капсулах, у вигляді порошку і рідкі, з різними смаками і без смаку.

У нашому інтернет-магазині можна замовити амінокислоти комплексні, BCAA, а також окремі амінокислоти, такі як глютамін, аргінін та ін.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальне наявність товару
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Амінокислоти по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно