Амінокислотний комплекс

(181)
MyProtein
647 грн
Olimp
838 грн
OstroVit
476 грн
MyProtein
1 069 грн
OstroVit
554 грн
Olimp
496 грн
Ultimate Nutrition
768 грн
Optimum Nutrition
807 грн
Scitec Nutrition
503 грн
Olimp
599 грн
Scitec Nutrition
975 грн
Scitec Nutrition
1 121 грн
Scitec Nutrition
1 179 грн
Olimp
958 грн
BioTech USA
767 грн
Progress Nutrition
321 грн
Rule 1
828 грн
Olimp
1 165 грн
Scitec Nutrition
1 629 грн
OstroVit
486 грн
BioTech USA
448 грн
BioTech USA
1 156 грн
Progress Nutrition
674 грн
Rule 1
599 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Комплекс амінокислот для спортсменів

Ефективна опрацювання м'язів важлива для більшості видів спорту. У цей період організм вимагає регулярних "поставок" будівельного матеріалу, тобто білка і входять до нього амінокислот. Потреба в них особливо зростає після напружених тренінгів і змагань. Такий елемент спортпіта як амінокислотний комплекс (АК) допомагає атлетам швидко і надійно відновлюватися і забезпечувати м'язи важливими для їх росту речовинами.

Амінокислоти комплексні: склад і форма випуску

Виробники амінокислотних комплексів роблять різні за складом суміші і намагаються наблизити продукт до складу так званого "ідеального білка". Це чисто теоретичний термін, який визначає білок з оптимальним вмістом всіх життєво важливих амінокислот, такий білок в природі не зустрічається. У комплекс амінокислот включають і інші добавки, наприклад, вітаміни групи В.

Вільні і комплексні амінокислоти випускаються в різноманітних фармацевтичних формах. Хоча амінокислоти в таблетках - досить поширена форма, у них є очевидні недоліки: таблетки і желатинові капсули з порошком вагою від 500 мг до 2 г складно ковтати, потрібно їх запивати великою кількістю води, потрібно деякий час, для того щоб вони розпалися в шлунку. Часто таблеткам віддають перевагу іншим форми: амінокислоти рідкі в пластиковій упаковці (аміно шоти) та порошкові. Перші, звичайно, зручніше (відкрив і випив), але порошкові амінокислотні комплекси найпопулярніші. Їх нескладно приймати, вони добре розчиняються у воді, випускаються з різними смаками так і без смаку.

Комплексні амінокислоти в спортивному харчуванні

Не варто замінювати амінокислотними комплексами повноцінний харчовий білок або протеїн. Вони не дешеві, і це було б просто марнотратством. Бажано підбирати комплекс, щоб він доповнював раціон і допомагав швидше досягти поставлених цілей. Не слід перевищувати рекомендовану в інструкції дозу.

Рекомендації для набору м'язової маси: приймати амінокислотний комплекс за декілька хвилин до і відразу після тренування. В інший час розумніше приймати протеїн.

Рекомендації при схудненні: комплекс амінокислот можна приймати як безпосередньо перед і одразу після тренувань, так і вранці і в перервах між їжею. Це дозволить послабити катаболізм і зменшити апетит і при цьому зберегти м'язи.

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Властивості Бета-аланіну
Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.
Роль BCAA на сушінні
Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Амінокислотний комплекс
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Амінокислотний комплекс по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно