Амінокислотний комплекс

(173)
BSN
835 грн
MyProtein
599 грн
BSN
1 618 грн
Olimp
733 грн
Power Pro
522 грн
Olimp
452 грн
OstroVit
269 грн
Optimum Nutrition
1 356 грн
Ultimate Nutrition
760 грн
Scitec Nutrition
424 грн
Optimum Nutrition
1 142 грн
Optimum Nutrition
723 грн
Scitec Nutrition
750 грн
Scitec Nutrition
948 грн
Olimp
507 грн
Optimum Nutrition
268 грн
Scitec Nutrition
340 грн
Olimp
845 грн
BioTech USA
623 грн
Rule 1
822 грн
Progress Nutrition
271 грн
OstroVit
296 грн
BioTech USA
917 грн
Rule 1
822 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Комплекс амінокислот для спортсменів

Ефективна опрацювання м'язів важлива для більшості видів спорту. У цей період організм вимагає регулярних "поставок" будівельного матеріалу, тобто білка і входять до нього амінокислот. Потреба в них особливо зростає після напружених тренінгів і змагань. Такий елемент спортпіта як амінокислотний комплекс (АК) допомагає атлетам швидко і надійно відновлюватися і забезпечувати м'язи важливими для їх росту речовинами.

Амінокислоти комплексні: склад і форма випуску

Виробники амінокислотних комплексів роблять різні за складом суміші і намагаються наблизити продукт до складу так званого "ідеального білка". Це чисто теоретичний термін, який визначає білок з оптимальним вмістом всіх життєво важливих амінокислот, такий білок в природі не зустрічається. У комплекс амінокислот включають і інші добавки, наприклад, вітаміни групи В.

Вільні і комплексні амінокислоти випускаються в різноманітних фармацевтичних формах. Хоча амінокислоти в таблетках - досить поширена форма, у них є очевидні недоліки: таблетки і желатинові капсули з порошком вагою від 500 мг до 2 г складно ковтати, потрібно їх запивати великою кількістю води, потрібно деякий час, для того щоб вони розпалися в шлунку. Часто таблеткам віддають перевагу іншим форми: амінокислоти рідкі в пластиковій упаковці (аміно шоти) та порошкові. Перші, звичайно, зручніше (відкрив і випив), але порошкові амінокислотні комплекси найпопулярніші. Їх нескладно приймати, вони добре розчиняються у воді, випускаються з різними смаками так і без смаку.

Комплексні амінокислоти в спортивному харчуванні

Не варто замінювати амінокислотними комплексами повноцінний харчовий білок або протеїн. Вони не дешеві, і це було б просто марнотратством. Бажано підбирати комплекс, щоб він доповнював раціон і допомагав швидше досягти поставлених цілей. Не слід перевищувати рекомендовану в інструкції дозу.

Рекомендації для набору м'язової маси: приймати амінокислотний комплекс за декілька хвилин до і відразу після тренування. В інший час розумніше приймати протеїн.

Рекомендації при схудненні: комплекс амінокислот можна приймати як безпосередньо перед і одразу після тренувань, так і вранці і в перервах між їжею. Це дозволить послабити катаболізм і зменшити апетит і при цьому зберегти м'язи.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальне наявність товару
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Амінокислотний комплекс по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно