Амінокислотний комплекс

(179)
BSN
941 грн
MyProtein
657 грн
BSN
1 819 грн
Optimum Nutrition
777 грн
Olimp
821 грн
OstroVit
462 грн
MyProtein
1 029 грн
Power Pro
510 грн
OstroVit
527 грн
Olimp
477 грн
Optimum Nutrition
1 659 грн
Ultimate Nutrition
741 грн
BioTech USA
842 грн
Optimum Nutrition
834 грн
Scitec Nutrition
503 грн
Olimp
668 грн
Optimum Nutrition
910 грн
Scitec Nutrition
918 грн
Scitec Nutrition
1 036 грн
Optimum Nutrition
313 грн
Scitec Nutrition
350 грн
Olimp
952 грн
Scitec Nutrition
1 179 грн
BioTech USA
715 грн
Більше товарів

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Комплекс амінокислот для спортсменів

Ефективна опрацювання м'язів важлива для більшості видів спорту. У цей період організм вимагає регулярних "поставок" будівельного матеріалу, тобто білка і входять до нього амінокислот. Потреба в них особливо зростає після напружених тренінгів і змагань. Такий елемент спортпіта як амінокислотний комплекс (АК) допомагає атлетам швидко і надійно відновлюватися і забезпечувати м'язи важливими для їх росту речовинами.

Амінокислоти комплексні: склад і форма випуску

Виробники амінокислотних комплексів роблять різні за складом суміші і намагаються наблизити продукт до складу так званого "ідеального білка". Це чисто теоретичний термін, який визначає білок з оптимальним вмістом всіх життєво важливих амінокислот, такий білок в природі не зустрічається. У комплекс амінокислот включають і інші добавки, наприклад, вітаміни групи В.

Вільні і комплексні амінокислоти випускаються в різноманітних фармацевтичних формах. Хоча амінокислоти в таблетках - досить поширена форма, у них є очевидні недоліки: таблетки і желатинові капсули з порошком вагою від 500 мг до 2 г складно ковтати, потрібно їх запивати великою кількістю води, потрібно деякий час, для того щоб вони розпалися в шлунку. Часто таблеткам віддають перевагу іншим форми: амінокислоти рідкі в пластиковій упаковці (аміно шоти) та порошкові. Перші, звичайно, зручніше (відкрив і випив), але порошкові амінокислотні комплекси найпопулярніші. Їх нескладно приймати, вони добре розчиняються у воді, випускаються з різними смаками так і без смаку.

Комплексні амінокислоти в спортивному харчуванні

Не варто замінювати амінокислотними комплексами повноцінний харчовий білок або протеїн. Вони не дешеві, і це було б просто марнотратством. Бажано підбирати комплекс, щоб він доповнював раціон і допомагав швидше досягти поставлених цілей. Не слід перевищувати рекомендовану в інструкції дозу.

Рекомендації для набору м'язової маси: приймати амінокислотний комплекс за декілька хвилин до і відразу після тренування. В інший час розумніше приймати протеїн.

Рекомендації при схудненні: комплекс амінокислот можна приймати як безпосередньо перед і одразу після тренувань, так і вранці і в перервах між їжею. Це дозволить послабити катаболізм і зменшити апетит і при цьому зберегти м'язи.

Читайте на тему:

Що краще: амінокислоти чи протеїн?
Що вибрати? Що ефективніше? Чи можливо одночасно приймати обидві ці добавки? Читайте відповіді.
Властивості Бета-аланіну
Не всім вдається поєднувати заняття спортом з роботою, домашніми клопотами, сімейними справами. Найчастіше причиною цього є втома. Але перевтома можна побороти за допомогою бета-аланіну. Ця речовина сприяє збереженню бадьорості і попереджає втому при значних фізичних навантаженнях.
Роль BCAA на сушінні
Регулярний прийом амінокислот BCAA вкрай важливий, особливо якщо мова йде про раціон професійного спортсмена при великих фізичних навантаженнях. У комплексі BCAA протеїни добре поєднуються між собою, доповнюючи і посилюючи дію один одного.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
  • Актуальна наявність товару і ціна на Амінокислотний комплекс
  • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
  • Будь-який вид оплати
  • Швидка доставка
  • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Амінокислотний комплекс по Україні і Києву?
  • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
  • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
  • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно