Альфа-ліпоєва кислота

(11)

В інтернет-магазині FITNUTRITION ™ можна купити спортивне харчування з доставкою в міста: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінниця і все міста України. На сайті завжди актуальні ціни та наявність товару.

Альфа-ліпоєва кислота для обличчя і спорту

Альфа-ліпоєва кислота (Alpha Lipoic Acid) або тиоктовая кислота - це сероорганических речовина, відома широким спектром дії. Альфа-ліпоєва кислота купити представляє собою масу з жовтим відтінком, нерозчинну у воді.
За своїми біохімічними властивостями вона схожа з вітамінами групи В.
У незначній кількості ліпоєва кислота синтезується самим організмом, а також надходить з продуктами харчування. Однак найчастіше цього недостатньо для повноцінної регуляції обмінних процесів. Тому широкою популярністю користується альфа-ліпоєва кислота для обличчя і спорту в складі комплексних вітамінних добавок або спортивних сумішей.

Користь альфа-ліпоєвої кислоти для організму

 1. Є потужним антиоксидантом
  Потрапляючи в організм, ліпоєва кислота зв'язує вільні радикали, що руйнують клітини. Цим пояснюється її антиоксидантну дію. В умовах сучасного життя, а особливо для жителів великих міст, боротьба з вільними радикалами є запорукою здоров'я і довгих років молодості!
 2. підвищує імунітет
  Альфа-ліпоєва кислота має тенденцію до посилення дії інших цінних антиоксидантів і вітамінів - токоферолу (вітаміну Е) і аскорбінової кислоти (вітаміну С). Ці вітаміни важливі для формування міцного імунітету.
 3. Необхідна добавка для краси шкіри
  У сфері косметології альфа-ліпоєвої кислотою збагачують різноманітні косметичні засоби і вітаміни для краси. Для дівчат і жінок важливо стежити за надходженням в організм альфа-ліпоєвої кислоти бо вона:
  - запобігає процесам гликации, завдяки чому шкіра тривалий час залишається пружною;
  - бореться з недосконалостями шкіри, має протизапальні властивості;
  - звужує пори;
  - вирівнює колір обличчя;
 4. Ефективний засіб для схуднення і підвищення спортивних показників
  Альфа-ліпоєва кислота спортивне харчування бере безпосередню участь в жировому метаболізмі і виступає стимулятором обміну холестерину. Інша унікальна властивість альфа-ліпоєвої кислоти полягає в здатності підсилювати дію L-карнітину. Як відомо, Л-карнітин запускає процес вивільнення енергії з глюкози, притупляє голод і таким чином сприяє схудненню. Прийом альфа-ліпоєвої кислоти посилює цей ефект в кілька разів. Для спортсменів і тих, хто бажає позбавитися від зайвої ваги, ця харчова добавка в раціоні незамінна.
 5. підтримка печінки
  Наукові дослідження показали, що альфа-ліпоєва кислота купити може надавати благотворний вплив на клітини печінки - гепатоцити. Тому її застосовують навіть в медичній практиці для лікування інтоксикацій.

Альфа-ліпоєва кислота купити в Україні

Для нас на першому місці стоїть якість і справжність продукту. Тільки оригінальний товар допоможе досягти бажаних результатів і не зашкодить здоров'ю!
Тому альфа-ліпоєва кислота для обличчя і спорту в нашому магазині FITNUTRITION завжди найвищої якості. Для комфорту наших клієнтів, доставка товарів можлива в будь-який куточок України.

Примітка: альфа-ліпоєва кислота купити не є лікарським засобом.

 
Які переваги сайту fitnutrition.ua?
 • Актуальна наявність товару і ціна на Альфа-ліпоєва кислота
 • Величезний вибір вітамінів, біодобавок, спортивного харчування
 • Будь-який вид оплати
 • Швидка доставка
 • Гарантія якості - 100% оригінальний товар
Які способи доставки товару Альфа-ліпоєва кислота по Україні і Києву?
 • Доставка по Україні Новою Поштою на протязі 1-2 днів. Вартість - за тарифами транспортної компанії
 • Доставка по Києву кур'єром - 40 грн
 • Самовивіз в г. Киев - безкоштовно